Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Nagyon rosszul vagyok lelkileg...

Nagyon rosszul vagyok lelkileg, nincs állásom, és a szüleim nem megértőek cseppet sem. Azt mondják találjam fel magam, és mindennél jobban azon vagyok. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
:((((((( Piszkálnak miért vagyok itthon, ha mondom az iskolát, vagy a lehetőségeket, ellenkeznek nagyon, nem tetszik nekik, mert azt mondják nem adnak rá pénzt. Akkor mégis mit tehetek?
2012. ápr. 26. 20:30
 1/6 anonim ***** válasza:

Miért nem keresel munkát? Akár alkalmit akár hosszabb távút, valami biztosan akad. Ha beszélsz nyelvet, esetleg kimehetsz külföldre, vagy a kis hazánkban élő külföldieknek besegíthetsz. Rengeteg a lehetőség, csak próbálj élni velük!

Arra ne számíts, hogy valaki megkeres egy állással, az csak a filmekben működik, ezen kívül minden más megvalósulhat.

Sok sikert, szorítok Neked!

27/N

2012. ápr. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Menj be a munkagyi hivatalba és érdeklődj a tanulási lehetőségekről. Számos olyan tanfolyam van, amit 100%-ban a hivatal fizet. Persze van egy alkalmatossági vizsga, ahol kiderül, hogy támogatnának-e vagy nem. Ha jól tudom, még valamennyi pénz beli támogatást is kapsz az iskolai támogatáson felül. Elmennél szereznél még egy szakmát,ha addig nme találsz munkát és a szüleid sem piszkálnának, mert otthon vagy.
2012. ápr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
65%
Nekem sincs állásom. Meg másoknak sincs. Ez van ma. Ez Magyarország.
2012. ápr. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Keresek munkát folyamatosan, de nem vagyok Budapesti...és azt mondják hogy albérletre adnak talán 40 ezret...ami nagyon nem elég

ezenkívül az iskola(erre ezt mondják keressek olcsót, ami nem létezik),és arra sem akar apu költeni...

Keresek, keresek, már belehülyülök állást, de nagyon nehéz...és ahhoz fel kellene költöznöm:(aminek nem örül édesapám..és nem érti meg:(


Ingyenes nincsen...munkaüggyel kitörölhetem a fenekem..meg van ami érdekel, de azt sem tudom hogy abba kezdjek e bele

az angolt meg képtelen vagyok megtanulni, nem marad a fejemben:(

2012. ápr. 26. 20:44
 5/6 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Milyen idős vagy, és mihez értesz?

2012. ápr. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Én csak azért ajánlottam, hogy menj el munkaügyibe, mert ott nem kell fizetned a tanfolyamért. Én szegedi vagyok, nem tudom, Te hova valósi vagy, de nálunk van ingyenes, mármint támogatott tanfolyam, amit a munkaügyin keresztül lehet elvégezni.
2012. ápr. 26. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!