Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » MBTI fanok! Nektek mi a...

MBTI fanok! Nektek mi a véleményetek az ENTP-ről?

Figyelt kérdés

Valamelyik nap néztem egy Dancsó Péter videót, és onnan jutott eszembe. Petinek csak szerintem van ENTP-s beütése? Ha nem, szerintetek ő mi lehet?


Mi a véleményetek úgy általában az ENTP-ről, mint személyiségtpusról? Nekem az egyik kedvencem, egy ENTP fiú a legvonzóbb az összes közül.


Szerintetek?


Olyat ne írjatok, hogy nem ez alapján választunk párt meg blablabla. Nem kell nyilvánvaló dolgokat birka módjára benyögni minden ilyen kérdéshez. Tudjuk, hogy nem releváns, de attól még lehet érdekes.


Köszi!



2018. júl. 24. 19:22
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
18%
Gyurcsány Ferenc típusa, mindig ő jut róla az eszembe. Nem lehet bízni bennük.
2018. júl. 24. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Fletó az? Tényleg? :O Szerintem nem.
2018. júl. 24. 20:19
 3/21 anonim ***** válasza:
31%
Pedig az, ez 100%.
2018. júl. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

De honnan tudod? Kitöltötte a tesztet és ő nyilatkozta valahol?


Nekem ő mindig xSTJ-s volt

2018. júl. 24. 20:58
 5/21 anonim ***** válasza:
17%
Látom te semmit nem értesz az MBTI-hez.
2018. júl. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Az lehet, de nem ez volt a kérdés.
2018. júl. 24. 21:10
 7/21 anonim ***** válasza:
13%
Oké. Kiszámíthatatlanok, megbízhatatlanok és bármikor hátbaszúrnak, ez a véleményem az ENTP-kről. Az egyik legszörnyűbb típus.
2018. júl. 24. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
5%

Saját maguk vannak az érdeklődésük középpontjában. Tökéletesen lefoglalja őket, hogy ők mit gondolnak magukról és mások mit gondolnak róluk, de csak ennyiben merül ki a más emberek iránti érdeklődésük. Más emberek nem léteznek nekik, csak ha saját magukról van szó, ha nekik kell valami. Használnak, hátbaszúrnak és nem is értik, mi a baj.

Ráadásul az egészet úgy élik meg, mintha mások szórakoztatása miatt tennének is valamit az emberekért, de ezt is csak a saját nárcisztikusságuk miatt teszik, hogy a középpontban legyenek.

Mindig az jut eszembe róluk, hogy "belőlem csak egy van, a többiek cserélhetőek, sokan vannak, nem érdemes tenni külön-külön egyikért sem, minek... jönnek, mennek"


"...egy ENTP fiú a legvonzóbb az összes közül": Hát elég gyermeteg szinten vagy, óvoda, ha ez számít bármit is bárkinek. Főleg nevetni való önellentmondás, hogy odaírod, hogy olyat ne írjunk, hogy ne ez alapján válassz párt, mert ez nyilvánvaló... :D


Magad előtt sem tartod égőnek, hogy ez a párválasztásaidat befolyásolja, főleg pont egy ilyen embertipus irányába? :D

Ha ez alapján választasz párt, ha az ENTP személyek prioritásban vannak, akkor az egész életed szenvedés lesz! Nem vicc, gondolj bele! Pszihopata önzőség szintje.

2018. júl. 25. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:

Amúgy az önzőség lehet kifejezetten INTJ vagy ESTP tulajdonság is.


Az, hogy az ENTP fiú szerintem (ELMÉLETBEN) a legvonzóbb, nem azt jelenti, hogy a valóságban csak az ilyen típusú embereket engedem közel magamhoz. Mindez csak elmélet, az MBTI nem gyakorlati párkeresési dolog. Képzelődni, ideálokat felállítani lehet. És? Nem értem a lekicsinylés okát, de tényleg.


Mellesleg meg ha ez a típuselmélet ennyire nem számít a valóságban, te peldául miért általánosítasz meg mocskolódsz 4 nyomorult betű alapján? Te távol tartanál magadtól valakit, csak mert ENTP, és a múltban rossz tapasztalataid voltak olyan emberekkel, akikre bizonyíték nélkül ráhúztad, hogy ez a típusuk, közben meg csak simán rossz emberek voltak? Ez legalább ugyanakkora f#szság, mint MBTI alapján párt keresni.


Te mitől vagy ebben a szituációban ésszerűbb? Ezt áruld már el, ahelyett hogy itt bénán flegmázol nekem. De nagyon cuki vagy, ahogy próbálkozol.

2018. júl. 25. 14:17
 10/21 anonim ***** válasza:
11%

Gondolom, nekem szántad a választ. (8-as vagyok)


Azért ez nem olyan, mint a magasság, vagy mondjuk hajszín és szemszín alapján ítélkezni valaki felett, mint a náci Németországban és nem is horoszkóp, hogy az számítson, hogy merre volt épp melyik bolygó a születéskor... itt csak az számít, amit az ember saját maga válaszol bizonyos konkrét kérdésekre. Ezekkel a kérdésekkel lehet felmérni, például hogy ki hogy viszonyul az emberekhez, hogy hogy tekint másra.


Ha ezekből a válaszokból az derül ki, hogy valaki ENTP, akkor Isten mentse tőle a többi embert! :) Nem azért, mert az a 4 betű alapján én elítélek valakit, csak a saját válaszai miatt van róla negatív kritika rá. Tehát a saját értékrendje, világlátása alapján. Ha azt mondod, hogy ezért ne bántsam, olyan, mintha azt mondanád, hogy ne kritizáljak egy érzelemmentes gyilkost, mert ő ilyen, ilyen az agya, fogadjam el. Igen, de attól még kritizálhatom... és nem a szemszíne, hajszíne, vagy a horoszkópja, hanem a saját válaszai alapján, tehát a saját értékrendje alapján.


Nyilván sarkítok, de a lényeg ez. Bizonyos, hogy szórakoztató és esetleg vicces nézni egy vlog-ot tőle (függetlenül attól, hogy tényleg ENTP-e az említett személy), de élőben személyesen már nem biztos, hogy olyan szép élet vár arra, aki ilyen válaszokat adó emberbe botlik. Hullámzó, kit érdekel viszony lesz, mivel az ENTP saját érdekei alapján dönt és beszél, nem szempont, hogy beletapos másba. Hiszen ő szórakoztató és szeretik az emberek... érted?


Igen, találkoztam ENTP emberekkel, bizonyosan azok. Nem véletlenül van középhosszú távon már negatív vélemény. Nem a nevetés, hanem a mosoly lenne a lényeg. :)

2018. júl. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!