Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Elàrulnà valaki, hogy mi...

Elàrulnà valaki, hogy mi olyan jó abban ha a fiú koreai idolokat shippelgetnek össze?

Figyelt kérdés

Manapsàg az lett a divat,hogy a 12-13 éves kislànyok(legtöbbjük)meg SAJNOS az idősebb kpop fanok féri idolokat shippelgetnek össze?

Először is...miért jó ez?Miért lenne jó,ha meleg lenne az az ember aki gondolom neked is tetszik és rajongsz érte?Mert ugye làny vagy és gondolom ,ha szereted akkor tetszik is.

Màsodszor...gondolhatnàtok,hogy milyen kellemetlen lehet nekik ha meglatjàk valahol,hogy a rajongóik melegnek titulàljàk őket,miközben azon vannak àllandóan h nektek lànyoknak minől jobban tetszenek,mert a legtöbb fiú kpop csapat célközönsége lànyok.

Ja és félre ne értés legyen...én nemvagyok homofób,csak egyszerűen nem értem ezt az egész dolgot,hogy miért jó ez...



2018. júl. 25. 02:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Te ezen csodálkozol? Ez részben azért van mert sok távol keleti sztár vagy androgün vagy tényleg meleg.A másik része diszkrimináció.


De van hogy viccből csinálják.

2018. júl. 25. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Ja és plusz a fiú kpop rajongókra is gondolhatnàtok,mert ugye ha ràkeres egy adott kpop egyuttes fanpage-ra, màr tömegével folyik is a hàború a fanok között,hogy melyik férfi pàros a jobb meleg pàr...ez szerintem egyik fiúnak sem tetszik,mert így is ott van az a sztereotípia a férfi idolokról,hogy melegek mert sokat foglalkoznak magukkal ti meg még ràvàgtok 120 lapàttal...megjegyzem mégegyszer,hogy ez nem homofóbia csak én is fiú vagyok és elegem van màr abból,hogy àllandóan melegnek titulàljàk őket az utàlók,de még a fanok is xd..no comment .... mert ugye gondolhatjàtok,hogy egy fiú biztos nemfog hanyattvàgódni attòl,ha a kedvenc énekesei egymàst kívànnàk .
2018. júl. 25. 02:18
 3/16 A kérdező kommentje:

1.vàlaszoló.

Sok kpop idolt/csapatot ismerek,de egyről sem hallottam vna h meleg lenne.Szerintem ennek a yaoi mangàkhoz/animékhez lehet köze.A anime/kpop rajongók hajlamosak parhuzamot vonni a kettő között,csak ugye egy kopop idol nem egy megrajzolt anime/manga karakter.

2018. júl. 25. 02:21
 4/16 anonim ***** válasza:
2%
Én nem vagyok fan tehát nem ti hanem ők.Bocs ha akaratom ellenére előítéletes voltam
2018. júl. 25. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
Miért gondolod, hogy bárki is egyből levágja, milyen “gyerek játékok” vannak és azt mind figyelemmel követjük, miután végre felnőttünk? :D
2018. júl. 25. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Uccsó...nemvéletlenül írtam h legtöbbjük.Nem mindenkire értem...
2018. júl. 25. 08:32
 7/16 anonim ***** válasza:
83%

Elárulom miért van,ugye mivel láttam hogy senki nem adott kérdéshez kapcsolatos választ,igy én megteszem.Hozzuk fel egy példának a BTS-t, már csak azért is mert jelenleg a kpop iparban ők vannak a csúcson.

A cég (Bighit) még az elején rájött,mi kell a fanoknak

Rá erőszakolják a fiúkra hogy fansingnek alatt meg ilyen rendezvények alatt felre érhető cselekedeteket mutassanak a kamera felé,hogy minél több lányka rá álljon erre.Na és innen jön a sok shipp,pl xy meglátott egy videót ami egyébként csak fanart,hogy xy és xy csókolóznak,12 éves fejjel ezt szépen be is veszi, holott közel sem igaz, néhány videó alá még oda is van irva és onnan jönnek a temérnyi shippelős történetek meg stb.

Nem azt mondom,hogy ezzel gond van,de tényleg néha kicsit túlzásba viszik.

Biztos kellemetlen lehet az idoloknak,a sasaeng meg anti fanokat pedig még csak fel sem hoztam..

2018. júl. 25. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Utolsó.Hàt sajnos igen.Én pont ezért nembírom őket,mert màr szebb csajok,mint a baràtnőm .Inkàbb az első generaciós kpop együtteseket hallgatom.Őket még nemfacsarta ki és tette élő bàbuvà a sajàt kiadójuk.Én amúgy azon akadtam ki,hogy Jonghyunt(shinee) és Keyt shippelték össze ,mert Key nagyon kiborult és sokat sírt Jonghyun halàla miatt és jöttek a talàlgatasok,hogy netàn együtt-e voltak.Most kérdem én,hogy ha valaki egy közeli baràtjàt elveszti az ne sírjon miatta és neboruljon ki ?és ha ezt teszi,akkor màr kettejük közt màs kapcsolatra kell gondolni,mint a baràtsàg?Mert ugye Key àllt legközelebb Jonghyunhoz... Nagyon kivàgta nàlam ez a biztosítékot,hogy utàna se néznek a dolgoknak és értelmezni sem tudjàk a dolgokat normàlisan és így egy elhunytat akarnak melegnek titulàlni a legjobb baràtjàval.
2018. júl. 25. 11:36
 9/16 anonim ***** válasza:
Ez nem csak keleten megy, hanem nyugaton, a nyugati sztárokkal kapcsolatban is. Egyszerűen ilyenek a kamaszlányok.
2018. júl. 25. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
73%

Én is k-pop rajongó vagyok, de nem tartom helyesnek a shippelést.

Esetleg barátilag, az még úgy aranyos is.

De manapság a többi fan túlzásba viszi az egészet. Amit ki nem állhatok az a yaoi +18 fanficek, azért az már elég durva

2018. júl. 26. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!