Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez miért lenne már rasszizmus?...

Ez miért lenne már rasszizmus? Egyáltalán mi ezzel a gond?

Figyelt kérdés
Egy ismerősömmel beszélgettünk és említettem neki, hogy nagyon tetszenek az ázsiai lányok és kapcsolatra is előnyben részesítem őket. Erre megkaptam, hogy ez szörnyű felszínes gondolkodás és nem mellesleg rasszizmus is. Én nem látok különbséget aközött, hogy az ázsiaikra jellemző külső jegyek összessége a zsanérem, vagy pedig a szőke haj, vagy esetleg a szeplők. Most mi ebben a gond? Mindenkinek vannak olyan külső és belső tulajdonságok amikkel szimpatizál. Azt részesítek előnyben akit akarok. Fene vinné el ezt a píszí zagyvaságot.

2017. szept. 9. 01:27
1 2
 1/14 Bihar Valatonon ***** válasza:
93%
Az ismerősöd tisztában van a rasszizmus szó jelentésével?! Mert nem úgy tűnik... :DD
2017. szept. 9. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
A pozitív diszkriminációra célzott ezalatt. Egyesek a rasszizmus fogalma alá sorolják azt is.
2017. szept. 9. 04:02
 3/14 anonim ***** válasza:
58%

Manapság már annyira ki meg be akarnak magyarázni mindent, meg okosnak tűnni, hogy a végére már az sem érti ebben a franc liberális szivárványos bénaságban, aki kiötlötte az egészet.

Ismerős véletlenül nem valami európai lány? Akkor érthető a hisztérikája.

2017. szept. 9. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Az ismerősöd buta mint a föld, ne foglalkozz vele.
2017. szept. 9. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
67%
Ebből látszik hogy manapság mindenkire rásütik hogy rasszista, ha az ha nem.
2017. szept. 9. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
76%

AZ lenne rasszizmus, ha nem lennél hajlandó ázsiai lánnyal ismerkedni, mert biztos kutyákat esznek, meg ilyen badarságok. Nekem is az ázsiai lányok jönnek be :)


20/lány

2017. szept. 9. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
80%
Szerintem a rasszista, szexista, homofób, transzfób, iszlamofób, xenofób, fasiszta, neonáci stb.. kifejezések közül hirtelen ez jutott eszébe, de a jelentéséről fogalma sincs.
2017. szept. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

Teljesen egyetértek veled. Akik rasszizmusról beszélnek -akár negatív akár pozitív megkülönböztetésről-, igazán csak ők különböztetik meg a rasszokat a mindennapokban.

Szóval szerintem az ismerősöd a valódi rasszista :D

2017. szept. 9. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
82%
Nekem a japán lányok jönnek be, akkor náci vagyok?
2017. szept. 9. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
52%

Lehet, hogy csak viccelt. Ha meg nem, akkor mi a gond?

Nem lehet mindenki értelmes...

Amúgy meg ha tényleg rasszista lennél, és ez valakinek nem tetszene, az miért baj?

Ha meg nem vagy az, és valaki okoskodik, az sem baj. Semmi köze hozzá senkinek, hogy mi vagy.

2017. szept. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!