Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ez ellen?

Mit tegyek ez ellen?

Figyelt kérdés
Ma a buszon elkezdtem remegni, szédülni a tömegben és végig úgy éreztem, hogy megfulladok. Egyfolytában az járt a fejemben, hogy kirabolnak, balesetet szenvedünk stb. Végülis sikerült kizárnom úgy a tömeget, hogy kifelé bámultam, de mire beértem a városba majdnem sírva fakadtam. Az osztály előtt mindig dadogva, szerencsétlenkedve tartottam kiselőadásokat, olyan érzés volt mintha előre éreztem volna, hogy majd valamit elrontok. Ilyenkor mindig elkezdek remegni meg lever a víz. Utálom, hogy ilyen vagyok, hogy tudnék ezen javítani?
2018. júl. 26. 00:19
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyél rendesen.
2018. júl. 26. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Félsz a tömegtől és a t hogy meg előtt beszélni.Velem ugyanez volt.
2018. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és hogy tömeg előtt kell beszélned
2018. júl. 26. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Velem is ez volt ez agyban dol el en valahogy megtanultam lenyugtatni magam ( persze nem mindig sikerul ) de melylevegot veszek es probalom magam kontrolalni hogy ez nem gaz mindenki igy erez ilyenek😃
2018. júl. 26. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Ezt úgy hívják hogy panic attack.


Nem tudsz ezen javítani. Ha ilyen helyzetbe kerülsz valószínűleg elő fog jönni. Sajnálom, mert ismerős a dolog nagyon.


Az előadás dolgon valamennyire tudsz javítani azzal, hogy sokat csinálod, és egy idő után hozzászoksz, egyre kevésbé fogsz izgulni miatta.


De a buszozás, nagy tömeg stb írtó szar és nem tudsz vele mit csinálni.

Én 16évesen mentem egyszer fesztiválozni (többtízezer ember) a barátaimmal, és rendesen rosszul lettem a tömeg miatt a koncert közepén. Liftben meg ilyen helyeken elég minimális ez az érzés, de néha előjön.


Keress rá youtube-on a panic attack-ra, találsz jó pár dolgot róla. Többet mint amit mi el tudnánk mondani :D Sok sikert!

2018. júl. 26. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Gondoltam, hogy pánik roham csakhát nem olyan súlyos, plusz ha a barátaimmal vagyok nem jön elő. Viszomt egyedül olyan védtelennek érzem magam vagy nem tudom, mintha bármelyik percben valaki megtámadhatna. Tudom, hogy csak beképzelem. Tippekre lemmék kívåncsi, hogy mit tegyek ellene.
2018. júl. 26. 02:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!