Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy védekeztek a rosszindu...

Ti hogy védekeztek a rosszindulatú, irigy emberek ellen?

Figyelt kérdés

2018. júl. 3. 23:10
1 2
 1/16 anonim válasza:
93%
Én már nem foglalkozom velük, ha meg nagyon irigy, akkor ráteszek egy lapáttal. Hagy irogykedjen. A saját életét keseríti meg. Ahelyett hogy azon járna az ilyenek esze hogy ők is megteremtsék azt ami azoknak van akik irigyek. Én sosem voltam irigy, pedig aztán nálam vannak sokkal gazdagabb emberek is.
2018. júl. 3. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Védekezni annak kell, akit bántani lehet.
2018. júl. 3. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
2-es : neked talán nincsenek érzéseid,hogy nem lehet bántani?
2018. júl. 3. 23:50
 4/16 anonim ***** válasza:

Èn nem vagyok gazdag,tehetős,jó modú.

Nem irigykedem a tehetősebb,gazdagabb emberekre.

Èn azt vallom,hogy tisztessèges munkàból nem lehet megèlni.


Mit èrtek ez alatt?

Azt,hogy diplomàs kènt jó fizetèssel,ami akàr lehet 6-800.000ft havonta,nem lehet 30-50 milliós hàzat venni kp-ra.

Hozzà 10-20 millàs autót kp-ra ,dràga nyaralàsokat,luxus èletet fent tartani.


Lehet hitel is,de gazdagèk hitelből?

Az vicces lenne!

Mert az,hogy èn a netto 160.000 forintos fizumra hitelt veszek fel vagy albèrletben èlek az elfogadott.

De egy tehetős vegyen fel hitel az gàz.

Ketten a felesègemmel 10.000 forinttal keresünk többet mint 300.000 forint.


Sok ismerősőm jó módú,de nem azèrt mert jól keresnek az irodai dolgozó vagy vàllalkozó kènt.

A vàllalkozók tudnak a legjobban csalni a penzükkel.


Ès mèg valami.

Igen,szarul keresek,keresünk ketten,de boldog emberek vagyunk.

Van egy ismerősőm,akinek mindene megvan,semmi hitel,tartozàs sehova ès mègis sír,nyafog,elègedetlen.

A pènz nem boldogít csak nagy tàrsadalmi megosztottsàgot szül.

2018. júl. 3. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem kell velük foglalkozni, mert épp annak örülnek, ha látják, hogy téged bánt, amit mondanak, gondolnak rólad. Saját magukkal van bajuk, nem elégedettek az életükkel, ha másra irigyek.
2018. júl. 4. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
96%

#3 Valakit megbántani csak úgy lehet, hogy az őt érzékenyen érintő témákat hozod fel ellene.

Engem pl. nem tudnának megszégyeníteni azzal, hogy nem tudok felsorolni 5 Michael Jackson albumot. Még egy nyolcvanas évek retro partin sem, ahol az emberek 80%-a rajongó. Hiába mutogatnának rám, hogy "nézd itt jön aki még moonwalkingolni sem tud" teljesen hidegen hagyna. Összesúghatnának a hátam mögött, hogy biztos ma se vettem fel fehér trikót az ing alá, és nem zavarna.

Ugyan ez van idegenekkel is. Odajönne hozzám egy ismeretlen ember az utcán és azt mondaná "szerintem rondán rajzolsz" hát én nem bántódnék meg. Pedig vannak érzéseim.

2018. júl. 4. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Elhárító rakétával.
2018. júl. 4. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Sehogy, nem foglalkozok velük, nem mintha valaki irigykedne rám, legalábbis ritkán futok bele hasonló megjegyzésekbe.
2018. júl. 4. 03:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Leszarom őket :)
2018. júl. 4. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
10%

Mégis miből feltételezitek, hogy irigy rátok bárki is? :D

Irigylem néhány ember gondolatmenetét. "Velem sosincs probléma, nem azért utálnak, mert egy címeres pénisz vagyok, hanem mert annyira szuper vagyok hogy IRIGYEK rám!"

Legalább boldogok vagytok a kis rózsaszín felhőtökben? Nem hiszem, mert akkor nem zavarnának az "irigy, rosszindulatú" emberek ;)

2018. júl. 4. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!