Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az normális hogy furdal a...

Az normális hogy furdal a lelkiismeret hogy felemeltem a hangom anyám ellen?

Figyelt kérdés
Mert állás interjún voltam és hazajöttem és beszélgetünk és kérdezett valami óriási hülyeséget és en meg felemeltem a hangom hogy hülyének nézel?? Már úgy megbántam kérjek bocsánatot vagy már lehet el is felejtette??

2018. júl. 26. 12:39
 1/3 anonim ***** válasza:
55%
Nekem is szétcseszték az idegrendszerem, nem a te hibád. Megállás nélkül káromkodok ha otthon vagyok, messze túlmegy a tűréshatáromon, ami itt megy. Máshol viszont egy higgadt, türelmes ember vagyok, mert nem kap az idegrendszerem ilyen brutális terhelést.
2018. júl. 26. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Normális, hiszen ő az édesanyád. Kérjél bocsánatot! Ettől nem kevesebb leszel, hanem több. Én sokszor kiabálok édesanyámmal, és pont ennyiszer bocsánatot is kérek. Van, hogy már előre.
2018. júl. 26. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
igen, kérj bocsánatot, és az jó, hogy elgondolkodtál ezen. szerintem nem direkt csináltad.
2018. júl. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!