Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Normális, ha lelkiismeret...

Normális, ha lelkiismeret furdalásom van amiért ki akarok ma hagyni egy edzést? 21/L

Figyelt kérdés

Igazából nem akarom kihagyni,csak nagyon erős és fájdalmas női problémáim vannak. Nők ti olyankor szoktatok edzeni? Nagyon rossz ha emiatt kihagyom?

Csak hobbi az egész nekem, semmiféle célom nincs vele.



2017. máj. 10. 16:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem vagyok nő,de ne érezd magad rosszul emiatt.Ez egy ilyen dolog,jobb is talán,minthogy edzenél s közben rosszul lennél,az edzés is rossz,nem tudsz odakoncentrálni,elvesztegetett idő.Jobbulást és folytasd az edzést,ahol abbahagytad!
2017. máj. 10. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Velem sosem fordult elő h emiatt, a barátnőm viszont igen, de ő ilyenkor a falat kaparja típus.

Volt h gyengébb voltam vagy szimplán rosszul voltam, de akk nem sok értelme volt az edzésnek. szval igen ha úgy érzed nem megy, akk hagyd csak ki egy napot. 21/l

2017. máj. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
20%
Első pár kihagyasnal nekem is volt úgymond lelkifurdalasom, féltem hogy abbahagyom az egészet mert régebben volt rá példa. De most már tudom hogy ez nem fog bekobetkezni, egy álmosság/kialvatlamsag elég arra, hogy az edzés más napra kerüljön és átrendezzem miatta a napom.
2017. máj. 11. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nyugodtan hagyd ki olyankor, sokkal jobb, mint ha úgy edzenél, hogy se kedved, se erőd nincs hozzá.

Nekem is brutál módon görcsöl az első nap, kb. csak görnyedek az asztalnál a munkahelyemen. A természetes megoldások nem segítenek, viszont legutóbb kirpóbáltam az algoflex-m-et. Kb. 1 óra volt, de úgy kivette a fájdalmat, hogy utána még edzeni is elmentem. Esetleg próbáld ki!

2017. máj. 11. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!