Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez mennyire normális?

Ez mennyire normális?

Figyelt kérdés

A haragon kívül szinte semmilyen érzelmet nem tudok kimutatni. Tudok örülni,bűntudatot érezni,szomorú lenni,undorodni valamitől,stb..ennek ellenére mindig teljesen közömbös,és érzelemmentes vagyok kívülről. Már a saját nővérem is megkérdezte,hogy vannak-e egyáltalán érzéseim.

Az a furcsa emellett,hogy engem nagyon könnyen meg lehet bántani,és ez se látszik rajtam. Pedig még egy kisebb beszólástól is "felerősödnek" a suicid gondolataim. Egyszerűen nem tudom kifejezni az érzéseim. Teljesen hozzászoktam az érzelmeim elfojtásához.

Bezzeg,amikor felhúzom magam,akkor épp az ellenkezője van: teljesen elvesztem az önkontrollomat,és szinte rekedtre ordibálom magam.Ezt valamiért nem tudom elfojtani. (És eközben is érzek bűntudatot)



2018. febr. 6. 22:10
 1/2 anonim ***** válasza:
semennyire se normális menj el pszichiáterhez
2018. febr. 7. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az hogy van csak elfojtod, meg, hogy nincs, az ég és föld.
2018. márc. 10. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!