Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek ilyen esetben?

Mit tegyek ilyen esetben?

Figyelt kérdés

Szóval vannak olyan helyek, ahol több rossz dolog történt velem ezáltal ha ott vagyok elárasztanak a rossz emlékek.

Van egy hely, ahova jelenleg suliba járok (még két évem van) na, ez pont ilyen!

Kicsit talán túlzás, de már-már földi pokolként tekintek arra a helyre, sokszor elárasztanak rossz dolgok, szorongni kezdek amikor ott vagyok, kicsit egyedül is érzem magam, mert az emberek többsége különbözik tőlem. Én ez az inkább csendesebb visszahúzódóbb vagyok, míg ők nem stb.

Szóval mit tegyek, hogy ez az érzés csillapodjon, vagy jobbik esetben el is múljon? Félek hogy így komolyabban ártani fogok magamnak, néha már nagyon magam alatt vagyok.

Köszi a segítséget előre is!



2018. júl. 26. 21:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Biztos van valaki, akivel össze tudnál haverkodni, úgyhogy csak bátran!
2018. júl. 26. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, van is pár haverom, csak ők is olyan furák, nem egyszer cserben hagytak, tehát semmikép sem barátok, csak tényleg ilyen laza haverok
2018. júl. 26. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!