Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyen esetben ti is utálnátok...

Ilyen esetben ti is utálnátok a családotokat?

Figyelt kérdés
Szóval én már 9 éves korom óta a mamámnál élek, mert anyum elhagyott egy cigány pasiért (de a tesóimat magával vitte) és a mamámhoz kerültem.. (apu hajléktalan). De azóta ez a pasi már börtönbe volt minden és azóta aki most már kB a 8.ik akivel egybe költözött.. Emellett anyu cigizik, drogorozik is gyakran és iszik is.. Dee így is sokszor tőlünk kér pénzt.. És félévente egyszer ír nekem egy olyat messenheren, hogy szeretlek 😂xd ja eltudom hinni, a mamám akivel lakok, ő meg olyanokat mondd nekem, hogy átkozom azt a napot amikor idefogadtalak, a többit nem írom le mert ez az egyik legszebb még.. PEDIG egy erős iskolába járok, sportolok (országos versenyre is bejutottam, de nem nagyon érdekelte), + szépnek is számítok (vagyis hát nem tudom:) a suliba az évfolyamba engem tartanak az egyik legszebbnek pl (nem dicsekvésből) és most már lassan 1 éve van valamitől hogy állandoan hányingerem van, fáj a fejem, és a hasam is.. Találtak pár dolgot de a mama nem engedte, hogy visszamenjek az orvoshoz... Nektek erről mi a velenyetek? (nyilván még tudnék írni dolgokat de a lényeget összefoglaltam)

2018. máj. 26. 20:36
 1/2 anonim ***** válasza:
42%

Előfordul az ilyesmi. Szeresd a mamádat, segíts neki, szó nélkül takaríts stb

Ő nem engedte el a kezed. Ha ő sem lenne, most valszeg intézetben kallódnál. Szoval ja. Csokoltatom a mamust

2018. máj. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%
Nincs mentség arra, hogy valaki ok nélkül bántsa a másikat. Okokat keresel arra, hogy miért ilyenek veled. Nem azon múlik, hogy te milyen ember vagy. Szeretniük kellene ha nem tanulnál és senkisem tartana szépnek vagy bármilyennek akkor is. És valahol anyukád és a mamád is szeret, de már túlnőtt rajtuk a saját bajuk, már nem gondolkoznak tisztán. Nem neked kellene ezt megszenvedned, ebben igazad van, és nem kell elfogadnod sem helyeselned a viselkedésüket. Annyit adj vissza, amennyit kaptál. Ha a mamád gondoskodik rólad, te is segíts neki, ha anyukád érdeklődik, válaszolj. Nem kell úgy szeretned őket, ahogy nem tudod, mert sosem alakult ki az ehhez szükséges kapcsolat köztetek. Arra törekedj, hogy kialakits magadnak egy szerető környezetet olyanokkal, akikkel jól érzed magad. Mert ez már az az élet lesz, amit a te döntéseid alakítanak és nem másoké. Orvoshoz nem tudom hogy nem engednek vissza. Messze van?
2018. máj. 26. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!