Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan szokjak le róla és ne...

Hogyan szokjak le róla és ne érdekeljen mit csinál?

Figyelt kérdés

A szüleim még nagyon kicsi kormomban elváltak, apám családjával nem tartottuk a kapcsolatot. Arról a részről van egy unokanővérem. 3 éve megismerkedtünk, és már első látás óta nem szimpatizálunk egymással, de a család miatt valamilyen szinten tartani kell a kapcsolatot. Rajta kívül arról a részről még van 3 unokatesóm, de ők így 4en nagyon jóban vannak engem viszont akármit csinálok nem fogadnak be.

Szóltam már apukámnak is de ő jobban ismeri őket, nekik ad igazat engem meg hibáztat. Rájuk büszkébb mint rám én akármit csinálhatok.


Ha ez nem lenne elég ez az unokanővérem állandóan fel akarja velem venni a versenyt. Akármit mutatok fel az életben ő megtudja és még jobbnak akarja magát mutatni mint amilyen én vagyok.


Volt barátommal (1 hónapig voltunk együtt) és a jelenlegi barátom volt barátnőjével is hirtelen jóban lett mikor én össze jöttem jelenlegi barátommal.

Minden ismerősömre ő jobb benyomást akar tenni mint amennyire én jóban vagyok velük.

A közösségi oldalon is mostanában feltűnési viszketegsége van. Tudom ez nem számít de szándékosan kétszer annyi lájkokat akar gyűjteni kint amennyi nekem van.


Barátommal is megpróbálta már kétszer elrontani a kapcsolatunkat. ez ugye nem sikerült.


Én nem vagyok már jóban az exemmel sem barátom exével de ő hirtelen jóban lett velük és tudom hogy kibeszél nekik-



Nem reagálom túl, több ember is észre vette már ezt a baráti körömből, családból és a közös ismerősök közül is.


Ez az a baj olyan hatással lesz rám, hogy nagyon ideges leszek minden ilyen megmozdulásánál és én is jobb akarok úgymond lenni nála. Még többet szeretnék felmutatni. De kicsit olyan érzés, hogy ő nagyon is túl jónak próbálja előadni magát és nem lehet vele felvenni a versenyt.

Az a baj ha nem veszem fel vele a versenyt a családom fele is (apukám részéről) is azt érezteti velem, hogy ő sokkal jobb nálam.



19 L (Ő 22L)



2018. júl. 26. 22:27
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Végig azt hittem, hogy max. 13 évesek lehettek.

Szerintem szakítsd meg a kapcsolatot a család azon ágával.

2018. júl. 27. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, tudom nagyon gyerekes ez az egész meg ez a viselkedés de sajnos szinte elvárja tőlem a család azon fele, hogy én is olyan legyek mint ő és ezért is jön rám akkora nyomás, hogy mikor ő mutat magából valami jót akkor én is mutassak.


Ezt a kapcsolat megszakítást hogy gondoltad? Hogy csak töröljem őket az ismerőseim közül? Vagy beszéljem meg velük hogy ezért meg szeretném szakítani a kapcsolatot? (Mert leginkább facebookon tartjuk velük a kapcsolatot mert messzebb élnek)

2018. júl. 27. 11:10
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Ha főleg facebookon tartjátok a kapcsolatot, akkor egyszerűen leállítod a követésüket, és a korlátozott ismerősök listájára teszed őket, így nem fogjátok látni egymást, de ismerősök maradtok. Messengeren elnémíthatod őket.

Én azt hittem, hetente összegyűltök, vagy ilyesmi. Ha így lenne, akkor értelemszerűen a találkozások ritkítása jelentené a megoldást, pl. csak Karácsonykor menni.

2018. júl. 27. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj mivel mindig mutogatja mindenhol ahol csak tudja, hogy ő milyen jó így is úgy is látom. Valamint apám üzenetben az orromra szokta kötni a sikereit ha akarom ha nem.
2018. júl. 28. 00:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!