Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ide mièrt szinte mindig...

Ide mièrt szinte mindig "tinik" írnak kèrdèseket?

Figyelt kérdés

Tudom,hogy 18 èves kortól màr felnőttnek szàmít valaki,de nàlam mèg egy 25 èves is gyereknek szàmít ahogy viselkedni tudnak az nem felnőtthöz mèltó.


Szóval a kèrdèsükben össze vissza nyafognak,hisztiznek,a vilàg összes bànata az övèk,hiszik azt,hogy itt a vèg,mert elhagyta a szerelme ès megy a hiszti,hogy màr öregnek èrzi magàt 20 èvesen.


Mit szóljon egy 50 èves ha ezek a gyenge lelkű tinik màr most kidőlnek a kemèny èlettől?

Ès ezek lesznek a jövő nemzedèkei,akik "èpíteni" fogjàk az orszàgot?


2018. júl. 27. 17:04
 1/6 anonim ***** válasza:
90%
Es most X évesen ide jöttél "nyavalyogni" hogy az Y évesek miért itt "nyavalyognak"?
2018. júl. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
94%

Az 50 éves szentek, ma már valószínűleg megisszák a magukét, vagy be vannak csavarodva a hazai életkörülményektől, kilátástalanságtól.

Tudom mert dolgoztam és dolgozok is ilyenekkel, felépített egy házat, megcsinált két gyereket, azok felnőttek, majd jött az Ő ámokfutása ha kocsiba ül akkor is iszik egy sört, de tudja előtte 1 órával hogy menni kell valahova.


26 évesen én sem koromhoz méltóan viselkedem, kérdés hogy ki szerint mi minősül méltónak.. Nekem nem célom ebben az országban maradni mert nem látok haladási lehetőséget hiába dolgozok.


Miért én építsem újra amit más el b****ott, most itt lett volna a lehetőség hogy változtassanak az agyatlan magyarok, erre megint csináltak maguknak évekre szóló karriert.

2018. júl. 27. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
94%
A fiataloknak ugyanolyan joga van elmondani mi bántja Őket, ugyanolyan joguk van segítséget kérni mint egy idősebb embernek. Az, hogy ki milyen lelkiállapotban van nem korfüggő, ráadásul Ők jobban rá is szorulnak a pozitív támogatásra mint az, akinek már jóval több a tapasztalata. Szóval senki ne bántsa a tiniket, mert aki ezt teszi nem egy korrekt, jóindulatú ember. Én szeretem Őket, nagyon helyes, aranyos fiatalok akkor, ha nem bántják Őket. Egy 36 éves férfi, aki szintén itt nyafog néha. Ráadásul ifjúságvédelmi aktivista és képviselő.
2018. júl. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
egyik 26 éves srác (kislány) most írta ki hogy mekkora világi bánata van mert meleg van a szobájában. XD
2018. júl. 27. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Mindig vicces olvasni ezt a "mit szóljon egy 50 éves" mondatokat. Mintha a mai 50 évesek nem panaszkodnának (lásd kérdező) és mintha ők nem lettek volna pont ugyanolyan nyavalygó, panaszkodó tinik.


Na meg akinek annyi sütnivalója van, hogy a "mai tiniket" szapulja, az biztos baromi sokat hozzátesz az ország építéséhez...

2018. júl. 27. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nyár van, eleve nem értik a kategóriákat, a szüleikkel nem szeretnek együtt lenni (vagy épp a szülő nem tud foglalkozni a gyerekével).
2018. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!