Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Őrületbe kergethető az ép elme?

Őrületbe kergethető az ép elme?

Figyelt kérdés

Azon elmélkedem, hogy őrületbe lehet kergetni a saját ép elménket valamilyen módon?


Természetesen csak elméleti síkon, azonban egy egészséges ember képes volna elérni azt, hogy az elméje valahogyan megbomoljon?

Vagyis képzelgései legyenek, hangokat halljon, stb. Mindezt önállóan és saját szabad akaratból?



2018. júl. 27. 22:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem bizonyos külső körülmények fennállása esetén elérheti .
2018. júl. 27. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Átmenetileg mindenképpen. Drogok, alvásmegvonás stb. okoznak ilyen tüneteket.
2018. júl. 27. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút. Nézz utána a náci kínzási módszereknek. Sok-sok mód van rá.


Egyébként a legegyszerűbb hogy egy hangszigetelt üres szobába bezársz valakit anélkül hogy bármi jelet adnál neki a külvilágról. Semmi sem változik, csak 4 fal van. Elveszíted az időérzékelésed és teljesen megőrülsz.

2018. júl. 27. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ahh nem is vagyok benne biztos hogy ezek kifejezetten kínzási módok voltak, hanem sokkal inkább vallató technikák? Régen hallottam már róla. De végülis egyre megy :D
2018. júl. 27. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kérdés szerintem úgy értendő, hogy valaki szándékosan teszi ezt saját magával. De az kicsit paradox helyzet lenne, mert egy ép elme nem akar megőrülni. Ugyanakkor nem lehetünk abban sem biztosak, hogy nem-e lehetünk őrültek itt mind egy szálig. :D
2018. júl. 27. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!