Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Az emberek miért vannak...

Az emberek miért vannak beizgulva annyira az időjárás előrejelzésre?

Figyelt kérdés

Tetőfedő vagyok, régen mindig az időjárás előrejelzéseket nézegettem, de rájöttem egy idő után hogy előtte nap sem tudják megmondani az időjárást. Néha esőt mondanak, aztán vagy esett vagy nem. Néha pedig nem mondtak esőt aztán vagy esett vagy nem. Sok ember pedig teljesen rá van függve az időjárásra. Szomszédom 3 hét múlva megy a Balatonra és kétségbe van esve mert 3 helyen megnézte az előrejelzést és 2 helyen rossz időt mondtak.

Ma mentünk volna piknikezni, de lefújták a szervezők, mert 3 nappal ezelőtt esőt mondtak, had ne mondjam hogy jelenleg 30 fok van szikrázó napsütés.


2018. júl. 28. 11:46
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázz, ugyanerről írtam nemrégiben, hogy mennyire megbízhatatlan az előrejelzés, de sokan a szívükre vették a szakmát.



Elhiszem, hogy tudományosan megalapozott, de annyi változó van a képletben, hogy gyakorlatilag értelmetlen.

Azt én is meg tudom jósolni, ha kinézek az ablakon, hogy 3 nap múlva nyugat-Magyarországon napsütés lesz szórványos felhőzettel, nyári zivatar előfordulhat... :D

2018. júl. 28. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nyári zápor = világvége lol
2018. júl. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Most hirtelen anyám jutott eszembe. Amikor hallja hogy időjárás előrejelzés jön, akkor mindent abbahagy és feszülten figyel :D :D :D nagyon szórakoztató
2018. júl. 29. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!