Kezdőoldal » Tudományok » Egyéb kérdések » Változhat még az időjárás 15...

Változhat még az időjárás 15 nap alatt? (előrejelzésre gondolok)

Figyelt kérdés

28.-án a Balatonra megyünk, és megnéztem a koponyeg.hu-n, hogy már láthatni mit mondanak arra a napra, és azokban a napokban pont esik a hőmérséklet, és elég hűvöset jeleznek.

Szerintetek mennyire változhat ez még meg? Már biztos, hogy rossz idő lesz? :(


[link]


2012. aug. 14. 17:28
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
15 nap alatt akármi történhet. Azt, hogy milyen lesz, azt még senki nem tudja megmondani. 2-3 nappal előre talán meg lehet.
2012. aug. 14. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors választ, én is így tudom, hogy 2-3 napra tudnak előre biztosat mondani.

De nagyon aggódom, ilyen hosszútávon még sosem figyeltem, hogy beválik e az előrejelzés.

2012. aug. 14. 17:51
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Mi is néztük két héttel előtte, vihart, meg hideget írt. Most 2 nappal előtte pedig végig kánikulát szóval még változhat nyugi :)
2012. aug. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Alaque ***** válasza:
61%
Tíz percre előre nem tudják. Nem tudnak azok semmit sem. Jobban jársz, ha madárcsontokból időjósolsz...
2012. aug. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Még simán változhat,a balatoni időjárás az amúgy is kiszámíthatatlan,én a múltkorába ott voltam 3hétig és éjszaka elég sokszor volt vihar,vagy csak nagy szél,napközbe pedig amikor 3napig is esőt meg szelet mondtak,nem volt semmi egész nap,hanem meleg volt,mikor meg kánikulát mondtak,akkor esett,szóval a Balatonon bármi megtörténhet
2012. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Alaque ***** válasza:
52%
Volt olyan, hogy szakadt az eső, és éppen azt mondták be a rádióban, hogy derült, napsütéses idő van ugyanott. Még azt sem tudják, hogy milyen idő van most!!! És ez nem vicc, hallod...
2012. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Alaque ***** válasza:
100%
Ez, amit írtam, ez is Balatonnál volt! :D
2012. aug. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Megnyugodtam! :)

Köszönöm szépen a válaszokat!

2012. aug. 14. 18:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!