Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Vannak még olyan fiatal...

Vannak még olyan fiatal lányok akik tudnak vagy meg akarnak tanulni főzni?

Figyelt kérdés
(14-20 évesek) .Mert úgy vettem észre , hogy ebben a korosztályban egyre kevesebben tudnak . Lehet nagyon konzervatív vagy már-már beteges meglátás az tőlem , hogy szerintem nagyon vonzó , ha egy nő/lány tud főzni . Arra lennék kíváncsi , hogy esetleg ti vagy ismeretségi köreitekből hallottatok-e már olyanról , hogy egy lány tud főzni (!14-20éves!) ? 17/F
2018. júl. 28. 13:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
84%
Én tudok valamennyire főzni, messze van a tökéletestől, de igyekszem gyakorolni. 19/L
2018. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%

Sajnálom, kihaltunk. Mostmár egy no/lány sincs a világon aki tud főzni. Tényleg sajnálom..:/ úgy tűnik a férfiak rá lesznek szorulva, hogy saját maguk csináljanak maguknak vacsorát. Hat ez van.


Viccet félretéve. A főzés nem nemtől függ. És igen vannak lányok akik tudnak főzni :)

2018. júl. 28. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
85%

Aki enni akar az főz magának....

Vannak lányok,nők akik tudnak főzni. Nem azokkal kell foglalkozni akik féltik a mű körmüket...

Vagy te elfogod várni,hogy mindig hatfogással várjon haza az asszony téged ,úgy ha még az asszony is dolgozott egész nap?:D

2018. júl. 28. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Én sütni és főzni is tudok 11-12 évesen kezdtem most 16 vagyok és lány.
2018. júl. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
81%
Én nem nagyon tudok főzni és nem is szeretek. Teljesen jól eléldegéltem a salátáimon meg a rendelt kajákon, amíg nem jött a párom, aki viszont imádja csinálni, szóval el vagyok kényeztetve.
2018. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:
100%

Én elég jól sütök/főzök, baráti körömben is többen vannak akik tudnak főzni.

18/l

2018. júl. 28. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
69%
Ismerek ilyet, de elárulok egy titkot. Ha szükséges bárki meg tud tanulni, ha zavar, hogy valaki nem tud és megkéred (és érsz neki annyit) ő is megfog tudni tanulni. A legtöbb családban ahol gimis gyerek van, a szülők főznek..stb, nem szükséges magukra főzniük. Általában ha elkerülnek egyetemre vagy külön költöznek akkor kezdenek el megtanulni, de egy jó receptből az is megtud főzni egy romantikus vacsorát aki soha nem látott még fakanalat és gondolom így 17 évesen még te sem azt a nőt keresed, aki minden nap főz/süt rád.
2018. júl. 28. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
97%

Én is elárulok valamit. Borzasztó kiábrándító, mikor 17 évesen azon görcsölsz, mama nélkül hogy kapsz majd enni.


Az is vonzó, ha egy fiú főz. Nem éri meg megtanulni, ha utána elvárja valaki, hogy folyton etesd.

2018. júl. 28. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%

Az unokáim is tudnak, illetve tanulnak főzni (7-14 éves korúak).

A nagyobbik már dagaszt, kenyeret, fánkot, palacsintát süt, a kisebb tanulja a leveskészítést.

Mindezt Budapesten...

2018. júl. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
65%
Mivel még a palacsintát is elégetem meg egyszer majdnem felgyújtottam a konyhát mert annyira béna vagyok így inkább hanyagolom :DD
2018. júl. 28. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!