Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Az normális, hogy 22 évesen...

Az normális, hogy 22 évesen nem találom önmagam és úgy érzem, hogy volna még mit tanulni a világról? Illetve olyan érzés is van bennem, hogy nagyon keveset tapasztaltam?

Figyelt kérdés

2016. márc. 3. 21:32
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát persze,hogy normális.

Rengeteg dolgot fogsz tanulni és tapasztani!

Csak most kezdődik,az eddigiek még semmik!

2016. márc. 3. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%

Nem normális, de emberek nagyja haláláig ezt érzi.

Ennyi idős korra már bőven lehet annyit tanulni amit elégnek érzünk, még ha csak sok felszínes halvány fogalmakból áll. De persze ehhez jó körülmény is kell.., nem véletlen emberek nagyjának fogalma sincs világról s nem is tudja.

Tapasztalás, mert nem fejlődtél még eleget, így lelked kevesli tapasztalásokat miközben telnek évek.

Gondolkozz többet életeden, egész hozzáállásról s számító dolgokra vágyásról szól.

Írj ha kell segítség.

2016. márc. 3. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Érthető és normális az, ha sokan úgy érzik, nagyon keveset tapasztaltak a világhoz képest, mert ez így is van. DE szerintem ez pl. nem vonhatja maga után azt, hogy nem értékeled az eddigi tapasztalataidat, mert talán ez olyan mintha nem azokra támaszkodnál, hanem olyan ismeretlen dolgok után markolásznál, amik talán távol állnak tőled. Az, hogy felismered a létezésüket, az rendben, de miattuk nem kell elveszítsd magad, vagy feledésbe merüljön az, amit eddig tanultál.

Én úgy fogom fel még a tapasztalatéhséggel is, hogy az életemnek van egy vezérfonala, és aköré tevődik minden, ahhoz adom hozzá újra és újra a tanultakat. Ez teszi rendbe bennem a dolgokat, szerintem, mintha mindenek-mellett lenne valami erővonala, lényege.

2016. márc. 5. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Ortilio válasza:
100%
Normális!
2016. júl. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%
Én 35 évesen nem találom a helyem a világban...
2016. nov. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%
Kivételesen egyet értek Red Vixennel.
2017. szept. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
74%
Nemhogy 22 év, de több generáció is kevés lenne az "eléghez", így nyugtasson a tudat, hogy a leckét a sírig tanulod (Revicky után szabadon) - vagy még tovább.
2017. szept. 10. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Persze,normális.Az ember folyamatosan tanul és fejlődik.Lehet ami életed egyik időszakában kitöltött,érdekelt már kevésbé vonzó számodra.Lesz még bőven időd tapasztalatokon átesni.Amit meg nem tudunk megtapaszatlni azt mások történeteiből,könyvekből áttudjuk élni némiképp.Ezért hasznos sokat olvasni.
2017. okt. 23. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pont az a baj, hogy sokan ezt nem érzék :D Tokéletesen igazad van, jó esélyel keveset tapasztaltál, ha ezt felismerted akár még gyorsíthatod is a folyamatot, tanfolyamok, új emberek, egy stoppolós utazás...amit érzel...
2019. máj. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Persze, hogy normális. Messze nem vagy már gyerek, de a felnőtt világról se tudsz még messze se sokat. Ha eddig tanultál, és el kell menni dolgozni, az is egy vízválasztó, és annak is nulla tapasztalattal indulsz neki például.
2019. jún. 9. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!