Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nektek nem hiányzik az az...

Nektek nem hiányzik az az időszak amikor még fiatal középiskolások voltatok?

Figyelt kérdés
Nekem igen. Annyi mindent másképp csinálnék. 26F

2018. júl. 29. 19:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Dettó

20/f

2018. júl. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nem, életem legrosszabb időszaka. De én is mindent másképp csinálnék az biztos.
2018. júl. 29. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
40%
Ne ess nosztalgiázgatásba. Magad elé nézz és küzdd le a jelenlegi nehézségeid.
2018. júl. 29. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Egy kicsit sem. Semmi pénzért nem mennék vissza gimnáziumba. Mindig is nehezen viseltem, hogy egy kis infantilis gyereknek tartanak, akinek semmibe nincs beleszólása, a szava feleannyit sem ér, mint egy felnőtté, akivel úgy kell bánni, mintha hülye lenne, mert még fiatal és úgysem ért semmit.
2018. júl. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én most érettségiztem, de biztosan tudom, hogy nem fog hiányozni ez az időszak.
2018. júl. 29. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én sajnos pont most vagyok ebben az időszakban és tudom, hogy nagy kő fog leesni a szívemről miután elballagok. Nem a tanulás miatt, hanem azért, mert számomra kínszenvedés több órán keresztül egy légtérben tartózkodni 30 akárhány gyerekkel.
2018. júl. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Összességében nem hiányzik, de vannak dolgok, amik mégis jók voltak, amikre jó szívvel emlékezek, és sajnálom, hogy már nem jönnek vissza. De elengedtem már, és tudom, hogy 20 év felett más életkorban van az ember, és annak az életszakasznak is megvannak a maga szépségei. Nosztalgiázni lehet, de leragadni és olyan után sírni, ami már úgyis elmúlt, szerintem nem.
2018. júl. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nekem hiányzik.
2020. szept. 7. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!