Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Régebben is ilyen sok alibi...

Régebben is ilyen sok alibi szakma volt a huszonévesek számára vagy ez most lett divat?

Figyelt kérdés

Szóval újabban nézem az Instagramot vagy éppen magyar oldalakat, illetve személyesen is találkozom emberekkel.


Egyre több olyan huszonévest ismerek, aki a közösségi oldalakon mesebeli életet él...személyi edzők meg dietetikusok, masszőrök, Youtube influencerek, ilyen-olyan ügynökök...kiskosztüm, sok mosoly, tökéletes konyha élettel...


Majd egy kis ismerkedés után kiderül, hogy


1, Anyuval lakik, az ő pénzén "vállalkozik" és valójában annyira sem fut a szekér, mintha alkalmazott lenne, de élete munkájának célja: Egy autóvásárlás. Hitelre.


2, Albérletben lakik egy bérelt szobában és az összes fotója, videója mű. Előre kitalált, beállított, minél olcsóbban elkészített, de valójában nem úgy él.


3, Főleg lányoknál látom. Kötetlen munkaidő, kosztüm, szoli, drága ruhák és valami "életmód tanácsadó" meg "tréner", ami lényegében fizetett barát. Ügyfelet még soha nem láttam nála, csak az ezernyi Siker idézetet és hogy ő miket ért el. Azután kiderül, hogy a pasija eltartja, különben sehol nem lenne és a vállalkozása kemény 0 forintot termelt az elmúlt félévben.


Nincs nekem egyikkel sem bajom, főleg férfiként...de régen is ez ment huszonévesen?


32/F


2018. júl. 26. 19:42
 1/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem mivel régen mások voltak a körülmények.
2018. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 October15 ***** válasza:
76%

Pont ez, csak akkor úgy hívták, hogy 100%-os foglalkoztatottság. :D


26F

2018. júl. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
87%
Igen, mindig is voltak youtube influencerek.
2018. júl. 26. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
64%
persze. egyszer régen betalálta édesanyámat valami ügynökösködő régi volt kolléganője. áradozott hogy milyen jó meg hogy ő is csatlakozhatna, meg mutogatta a céges autót. Aztán pár hónap múlva már se céges autó se munka nem volt.
2018. júl. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem ők tehetnek róla, szimplán bedőltek az áltársadalmi elvárásoknak.

Ne velük foglalkozz, törekedj arra, hogy a te életed legyen minél boldogabb, és akkor vígan elszállsz az ilyen szerencsétlenek felett.


Viszont törekedj arra is, hogy majd a te családodban ilyen ne forduljon elő, mert ez a tendencia.

2018. júl. 26. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem találkoztam ilyennel, pedig huszonéves vagyok. Az egyetlen említésre méltó az a facebook által feldobált Szabó Péter - Oravecz Nóra páros, de azt igen hamar tiltottam.

Az ismerőseim közt nincs ilyen, youtube-on nem ilyeneket nézek, ahogy instagrammon is csak az ismerősöket, meg macskás oldalakat követek :D

2018. júl. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nekem az aktuális kedvencem a makeup artist. Ezt kb minden nő elmondhatja magáról :D
2018. júl. 29. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Backi utolsó :D Én még stylist, fodrász és manikűrös is vagyok, mert időnként levágom a frufrum és kifestem a körmöm - és, a legdurvább rész - kiválasztom reggelente, hogy mit vegyek fel aznap. Minden egyes reggel össze kell kombinálnom a szoknyáim közül egyet a blúzaim közül egyel!

Olyan jó, hogy rávilágítottál, milyen sokoldalú vagyok :)

2018. júl. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!