Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Volt, hpgy megláttak szőrös...

Volt, hpgy megláttak szőrös lábbal és nagyon beégtél?

Figyelt kérdés
A szomszédasszomy, fiatal, éppen jött az úton, én meg lementem a pincébe. Éppen az egyik lábam le volt gyantázva, a másikon meg 3 centis fekete szőrök, se gáz...
2018. júl. 30. 00:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha ennyire zavar, akkor miért mész ki a lakásból szőrös lábbal? Nekem van az az állapotom, amikor cseppet sem zavar, hogy kicsit szőrös a lábam. A fent általad leírt szituáció pl pont ilyen. De ha téged zavar, akkor egyszerű a megoldás: ne mutogasd a szőrös lábad.
2018. júl. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 he84 ***** válasza:
Alapból nem kéne gáznak lennie, csak hát sok ember behódolt ennekl a szigorú, elvárásos szőrszedési divatnak! Egy divat nem szabad, hogy kötelező legyen, pláne nem elvárás! Ne foglalkozz azzal ki mit szól hozzá és nem jó kényszerből szedni mások miatt! De persze te tudod.
2018. júl. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Nem mások moatt szedem, de valami miatt le kellett mennem.


Kicsit se gáz, ha egyik full sima, a másikon meg hosszú fekete szőrök vannak.

2018. júl. 30. 13:51
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem az utcára mozdultál ki, szóval nem gáz.
2018. júl. 30. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Volt, hogy megláttak, de nem égtem be. Ha nem borotváltam le, akkor csak kutyát sétáltatni meg ilyen helyekre mentem pl. Vagy ha 1-2 mm visszanőtt, hát istenem.
2018. júl. 30. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, sokszor volt, hogy megláttak,de nem tekintem "beégésnek"
2018. júl. 31. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!