Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Megláttak már téged ellenkező...

Megláttak már téged ellenkező neműek véletlen meztelenül? És te esetleg másokat? (Akár barát, akár idegen, de nem szerelmi/családi kapcsolatra gondolok) Kort és nemet írjatok!

Figyelt kérdés
Az én sztorim nagyon rövid:kifeküdtem napozni, utcáról meg megláttak. Kínos volt. 17/l

2018. márc. 3. 22:54
 1/10 anonim ***** válasza:
70%
Igen. Nőgyógyászati műtőben :D
2018. márc. 3. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerencsére még nem:)
2018. márc. 3. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
90%
Igen. Szilveszteri buli volt. Egyik srác lehányt, szóval elmentem zuhanyozni. Közben csaj beront a wc-re szintén hányni. Többiek utána segíteni. Először mikor megláttak meglepődtek. Mondták hogy kimennek. Majd úgy voltam vele hogy ez mindenkinek kínos, szóval legjobb ha úgy kezeljük mintha nem történt volna semmi. Szóval mondtam hogy egy perc és végzek, gyorsan befejeztem és ennyi. Nem fogom magam föld alá rejteni hogy pár csaj látta a vesszőt, és nekik se ez volt sem az első, sem az utsó alkalom hogy ilyet láttak. Túlvoltunk rajta, többet ilyen sutyok buliba nem megyek.
2018. márc. 4. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Igen kirándulni voltunk a családdal,párom hugának a családjával.Be mentem tusolni amikor már végeztem ki jöttem a zuhanyzóból megtörölköztem és mint otthon is meztelen be mentem a szobába öltözni.De addigra a sógorom

ott volt nálunk,így teljesen meztelen voltam előtte,de részünkről nem volt kellemetlen, 36N

2018. márc. 4. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
92%

Egyszer nyáron otthon medencéztem meztelenül, mert annyira átizzadva mentem haza munka után hogy már semmi kedvem nem volt levetkőzni, felvenni a fürdőruhámat és utána csobbanni. Amikor hazaértem, egyenesen a hátsó udvarra mentem, a hinta ágyra ledobáltam mindent, levetkőztem, langyos vízzel letusoltam a kerti tusnál és úgy mentem be a vízbe hogy picit lehűljek. Amikor már lehűltem kiszálltam a medencéből és a napon száradtam meg, nem volt kint semmi törölköző meg semmi. Mivel még vizes voltam picit gondoltam bemegyek úgy meztelenül, de csak az első bejárati ajtóhoz volt kulcsom így ki kellett mennem majdnem az utcára mert a bejárati ajtó az alig 2 méterre van a kaputól. Ott még kínlódtam a kulcsaimmal mire kibírtam nyitni az ajtót, ráadásul fél méter magasra kellett lépcsőznöm ahol aztán nagyon jól lehet látni, és akkor hátranéztem és azt látom hogy a szembe lévő szomszéd srác az ablakból néz engem, egyből be is rohantam, és ki sem mertem menni. Akkor 21 éves voltam.


Másik sztori.

Ez 2017 nyarán volt. Amikor mentünk nyaralni egyszerű egyrészes miniruhát vettem fel az útra mert úgy is autóval mentünk és mivel klímát nem használjuk szívesen mert párom nem igazán bírja így gondoltam jó lengén öltözöm hogy kibírjam a meleget. Nem is vettem fel melltartót, meg bugyit sem, mert minél kevesebb ruha van rajtam annál jobb. Amikor megálltunk egy benzinkútnál ahol rajtunk kívül csak a kútkezelők voltak, akkor kiszálltam hogy elmenjek wc-re. Nagy lendülettel szálltam ki, és mivel a ruhám rövid ujjú volt, a kocsiban lehúztam azt hogy a vállaim szabadon legyenek, de elfelejtettem visszahúzni és ahogyan kiszálltam és tettem 3 lépést a ruha egyből lecsúszott rólam és a kutas telibe meglátta mindenemet, olyan szinten zavarba jöttünk mindketten hogy a kutas srác épp a kint lévő polcra akart visszatenni egy flakont de rohadtul nem oda tette hanem eldobta véletlen, én meg kapkodva ráncigáltam fel a ruhámat, visszaültem az autóba és takargattam magam. Azt hittem a párom majd fog viccelődni ezzel de kiderült hogy nem is látott ebből semmit mert másra figyelt. Amikor meséltem annyira nevetett hogy félre kellett álljon, utána már nevettem én is.

2018. márc. 4. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

tesóm barátnője amikor tusoltam

Azt hitte tesó van benn és hátulról megmarkolta a seggem

volt sikítás amikor megfordultam

Nekem jólesett

2018. márc. 4. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
100%

Az első nem véletlen eset volt és kölcsönösen történt. 11 éves koromban az egyik fiú osztálytársam folyton azzal győzködött, hogy mutassuk meg egymásnak. Először nem akartam, de aztán lassanként kíváncsi lettem, végül hagytam magam rábeszélni. Csak levetkőztünk és megnéztük egymást, semmi más. Ez az egy nem volt kínos, (csak furcsa érzés) mert beleegyeztem.


Két éve mikor 13 voltam, a nyári táborban 2 fiú többször is meglesett zuhanyozás közben. Rettenetesen szégyelltem, mikor észrevettem, hogy néznek. Mikor kiderült, hogy már nem is először tették és mindent tökéletesen láttak, akkor sírtam a szégyenemben. Nagyon kínos volt.


Az utolsó most nyáron történt. Egyedül voltam otthon és az udvarban fürdőruha nélkül napoztam. Sokszor szoktam így, mert belátni nem lehet, és kizárt hogy idegen véletlenül meglásson. Aztán egyszer csak megjelent az udvaron az egyik fiú osztálytársam, aki két házra lakik. Frissen szedett barackot hozott át kóstolóba. A nővérem engedte be, akivel a házunk előtt találkozott. Nem tudhatták, hogy épp napozok. Iszonyú ciki volt, különösen úgy, hogy a barátságnál már egy kicsit több is alakulóban volt köztünk. Nővérem utána napokig bocsánatot kért és vígasztalt.

Aztán ősszel váratlanul fordítva is megtörtént. Beteg lett, nem jött suliba, én pedig tanítás után meglátogattam. Az anyuja nyitott ajtót. Egy kicsit beszélgettünk, aztán mondta, hogy az emeleten a szobájában fekszik. Gyanútlanul felmentem, ő pedig épp akkor jött ki a tusolás után a fürdőszobából. Törölköző nélkül, teljesen meztelenül. A zuhogó víztől nem hallotta, hogy megérkeztem. Nem tudom, melyikünk döbbent meg jobban. Gyorsan felöltözött és úgy tett, mintha nem lett volna ciki, de láttam rajta, hogy ő is kínosan érzi magát. Később azzal vicceltünk, hogy 1:1 kvittek vagyunk. 15L

2018. márc. 7. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
Nem nevezhető véletlennek. Nyáron naturista kempingben voltunk a szüleimmel ahol elég sok ellenkező nemű látott meztelenül. Kezdetben nagyon furcsa érzés volt, de aztán hamar elmúlt és jól éreztem magam. (14/L)
2018. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%

Persze. Tavaly nyáron osztálykiránduláson 3 lánnyal kerültem egy szobába, mert a fiúk között nem volt már hely. Meleg volt már és volt a szállásunk mellett egy strand ahová átmehettünk. Az öltöző messze volt, mi pedig nem akartunk odáig menni így mindenki öltözött a saját szobájába. A lányok kissé szégyenlősek voltak előttem (kérték, hogy forduljak is el, de azért mondhatom "véletlenül" előbb megfordultam mint mondták volna, szóval láttam őket őket meztelenül) aztán én meg semmi szégyenlősség nélkül vetkőztem le előttük, nem mintha olyan testem lenne amivel büszkélkedhetnék nekik, de nem zavart, hogy látnak. Aztán este is történt hasonló. Egy szál törölközőbe mentem lezuhanyozni, miután végeztem, visszamentem a szobába és szintén meztelenül voltam előttük.

Azt a sztorit még megemlíteném ami idén áprilisba történt, hogy barátommal mentünk a Duna-parton és egy aránylag eldugott, fás részhez értünk ahol egy 22 év körüli csaj a miniruháját a hasáig feltolva pisilt, mit sem gondolva arra, hogy járhatnak arra emberek. Neki csak a fenekét láttam mert amint meglátott zavarba jött és visszahúzta a szoknyáját magára :) 19/F

2018. jún. 7. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
0%
Engem csak az anyukám szégyenlős vagyok. 12/F
2019. jún. 13. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!