Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért kezdem magam üresnek/szo...

Miért kezdem magam üresnek/szomorúnak érezni, ha olyan dolgokat csinálok, ami az embereket általában boldoggá szokta tenni?

Figyelt kérdés
Olyanokra gondolok, hogy pl. kitakarítok de végén mégse azt érzem, hogy jaj de jó, kész vagyok, szép rend van stb. hanem hirtelen üresnek érzem magam. Meg mikor elkezdtem pozitívabb dolgokkal körbe venni valamiért csak szomorúbb lettem. Mindig az ellentétét érem el annak, mint amit szeretnék. Ez mitől lehet? Más is tapasztalt már ilyet?
2018. júl. 30. 01:09
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Talán depresszió. Korábban sem okoztak ezek örömet? És mi az, ami viszont boldoggá tud tenni?
2018. júl. 30. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Mesélj, akár privátban is, mi a baj? Történt mostanában valami?
2018. júl. 30. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
23%
Ki az istent teszi boldoggá az, hogy kitakarított? Én 4 év alatt háromszor voltam boldog. Háromszor. Nem értem miért akar mindenki mindig boldog lenni. Nekem az alapállapotom az hogy üres vagyok. És szerintem ez így rendben is van. Ha állandóan boldog lennék nem lennének emlékezetesek ezek a pillanatok.
2018. júl. 30. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Ne takaríts (na jó, azt is kell, de azt nem azért, hogy boldogok legyünk tőle), hanem alkoss vagy szexelj.
2018. júl. 30. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Az a baj, hogy minden cselekvés valami negatívat vált ki. A rajzolás mindig jobb kedvre derített régen, most csak a semmiből hirtelen magány érzett fogott el közben. Általában, ha találkozom a barátaimmal jobb szokott lenni, de nem sokáig, ha két napig otthon vagyok akkor megint ugyanez van. Ilyenkor olyan idegennek érzek mindenkit, meg mintha elfelejteném, hogy ki vagyok, este meg csak a rossz dolgok jutnak eszembe, meg mintha bármelyik pillanatban valami rossz történhetne.

Valakinek nincs valami ötlete, hogy ez ellen mit lehet tenni?

2018. júl. 30. 02:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőd/barátod van?
2018. júl. 30. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az evészavar rossz hatással lehet a hormonokra, és depresszióssá tehet .
2018. júl. 30. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!