Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért akarnak a férfiak...

Miért akarnak a férfiak balerina feleséget?

Figyelt kérdés

A sokadik alkalommal csiptem el olyan beszélgetést ahol férfiak arról beszélgetnek hogy balerina feleséget szeretnének. Szeretném jobban megérteni ezen férfiak vágyait és miértjeit. Van ott valaki aki hasonlóan szívesen venné feleségül egy balerinat? És ha igen, kifejtené, hogy miért?

Köszönöm szépen



2018. júl. 30. 13:27
 1/8 anonim ***** válasza:
93%
Soha nem hallottam még ezt? Mi az a balerinafeleség? Mire mondják? A testalakata miatt, vagy konkrétan a tánc miatt, mert szertik nézni, és otthon is elviselnék?
2018. júl. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
25%
Mert jobbak az oralis szexben. Hulye kerdes...
2018. júl. 30. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
55%
Már miért lennének jobbak?
2018. júl. 30. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Vèlemènyem szerint az alakra gondolhattak.
2018. júl. 30. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a hajlékonyságra gondolnak.
2018. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Alak-hajlékonyság amire gondolhatnak ilyenkor, valóban.
2018. júl. 30. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én lábfétises vagyok: egy ilyen nő azért lenne szimpatikus számomra, mert a lába/lábfeje nagyon hajlékony, ami tetszik.
2018. júl. 30. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsónak: láttad már egy balerina lábfejét? www.google.hu/search?q=balerina+lábfeje&client=ms-android-samsung&source=android-browser&prmd=ivmn&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwj6xcjPq8fcAhWML1AKHawyALUQ_AUICSgB&biw=360&bih=512
2018. júl. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!