Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Adott egy nő, akinek a férje...

Adott egy nő, akinek a férje fent van Tinderen és lányoknak írogat, hogy megcsalta a feleségét, miért nem tesz semmit a nő?

Figyelt kérdés

Elküldtem neki, másik fiókból, letiltott.

Ilyeneket ír, hogyha nem lenne gyerek, már együtt se lennénk. Meg megcsalta minden létező módon.

Azt sajnos nem tudtam elküldeni, mikor azt ecseteli, hogy az orál vagy nyelves csók számít-e megcsalásnak.


2018. máj. 20. 10:21
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Mi közöd neked ehhez?
2018. máj. 20. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem irogatott, azt küldtem el neki.
2018. máj. 20. 10:25
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Lehet hogy pont a gyerekek miatt?
2018. máj. 20. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
71%
Beteges,akaratgyenge,céltalan,önmagáért ki nem álló,érzelmileg analfabéta emberek életközössége az a házasság.
2018. máj. 20. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%

“Ilyeneket ír, hogyha nem lenne gyerek, már együtt se lennénk.”


Szóval te a szeretője vagy egy családapának, és probáltál a szexen kívül mást is kapni az illetőtől, aki a klasszikus “elhagynám én az asszonyt, de nem lehet, mert ott a gyerek...” című buta mesével rázott le téged, erre te megkerested a feleségét Faceen, elküldted neki az egyik kis mocskos beszélgetéseteket, és még te vagy kiakadva a nőre, amiért az nem dobta ki a férjét, aki nem szaladt hozzád sírva, így te tobábbra is csak a szeretője lehetsz, de több nem.

2018. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

"Szóval te a szeretője vagy egy családapának, és probáltál a szexen kívül mást is kapni az illetőtől"


Jézus, dehogy.Sosem feküdtem le vele, csak cseteltem vele, mert történetesen tudtam ki és már pár fiatal barátnőmnek írogatott.

De az igaz, hogy meg akartam leckéztetni.


Mert még, mint írta, hogy a feleségének azt mondja, hogy masszázson van, randizik.

A csajnak fogalma sem volt róla, hogy Tunderezik. Ott meg mindenkinek adta a szépet, meg hogy egyedülálló. Utána meg, hogy "oka van, hogy itt vagyok Tinderen, nem kapomeg otthon amit szeretnék, nincs meg a tűz, a szenvedély".


Nem is gondolnád, hogy hány olyan fent van, akinek barátnője családja van.

2018. máj. 20. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!