Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért történik ez mindig?

Miért történik ez mindig?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Az a nagy problémám, hogy körülöttem szinte senki nem ért meg engem, egyszerűen képtelen vagyok találni egy olyan embert, aki hasonlóan gondolkozna, mint én. Sokszor történt már úgy, hogy valakivel jól elbeszélgettem, szimpatikusnak tűnt, de aztán rá kellett jönnöm, hogy egyáltalán nem hasonlít rám. Nem tudom, hogy velem van-e a gond, de már tényleg nagyon kezdek elkeseredni. Valahogy azt érzem, hogy soha nem fogom megtalálni a lelki társamat, aki a legtöbb témára nyitott lenne, ami engem érdekel, és hasonló ízléssel is rendelkezik. Félreértés ne essék, én nem egy hasonmásra vágyom, aki mindenben egyetért velem, mert jó az, ha néha ellentétes állásponton van a másik, de eddig még csak olyanokat fogtam ki, akik kis mértékben hasonlítottak rám, az meg nekem nem elég. Egy olyan személyt keresek, aki megérti, hogy miért érzek úgy, ahogy. Tudom, hogy sokan egész életükben keresik ezt a bizonyos embert, mégsem találják meg, szóval nagy mázli kell ahhoz, hogy belebotoljunk egy ilyenbe. Biztos azért nem is sikerül ennyire, mert nem éppen hétköznapi dolgok érdekelnek, inkább furcsa témákkal szoktam foglalkozni. Veletek volt már ilyen? Mit csináljak? A válaszokat előre is köszi!

2018. júl. 30. 19:39
 1/6 anonim ***** válasza:
10%
Mert túl kicsi vagy még és le sem mered írni, hogy párt keresel. Még fejlődnöd kell.
2018. júl. 30. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem párt keresek, csak elkeseredettségemben kiírtam egy kérdést.
2018. júl. 30. 19:41
 3/6 anonim ***** válasza:

Szia Kérdező!


Ha gondolod leírhatod üzenetben milyen dolgok érdekelnek, és próbálhatok valami tanácsot adni, de ez az egész kérdés túl általános ahhoz, hogy bármit is tudjunk kezdeni vele. Mindenki így érez aki nem tud kapcsolódni másokhoz :D

2018. júl. 30. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem is ez a problémám :/ Lehet, épp egymás lelki társai vagyunk :D Ha gondolod, beszélgethetünk :)
2018. júl. 30. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nagyon egyforma embert aligha találsz, hiszen mind különbözőek vagyunk. Ha meg nem vagy nagyon átlagos/sablonos, akkor főleg.


Ha akad 1-2 ember, akikkel elvagy, akkor rájuk próbálj koncentrálni, mert a "tökéleteset" talán életed végéig is hiába keresed.

2018. júl. 30. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit leírtál, az nagyon általános. Mik lennének azok a furcsa témák?
2018. júl. 31. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!