Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi történik az emberrel, ha...

Mi történik az emberrel, ha belefárad már minden harcba?

Figyelt kérdés
Furán hangzik, tudom, 25 éves lány vagyok, soha nem találtam meg a szerelmet, örökké csak azon voltam, hogy szeressen valaki, akit én is szeretek, de soha nem jött össze. Az utóbbi időben kezdem azt érezni, hogy egyszerűen belefáradtam abba, hogy találjak valakit, aki úgy szeret, mint én őt. Mindig próbáltam kívül belül olyanná válni, hogy kedveljenek az emberek, de már ez se érdekel, mintha mindenre magasról tennék, annyira nem érdekel már semmi. Nem akarok már szerelmet, nem akarom már, hogy az emberek szeressenek, hogy jó vélemennyel legyenek rólam.
2018. jún. 5. 16:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
38%
Először megbolondul kicsit,feljön a gyékára,és minél többet olvassa annál jobban megbolondul(mint én)
2018. jún. 5. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Ahahahahaah XDDDD első válaszoló, ezen besírtam :-DDDDD
2018. jún. 5. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Felnőtté érik, és rájön, hogy ilyen eszeveszett harcok nélkül is lehet élni, és még kellemesebb is így az élet.
2018. jún. 5. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, nem is kell, hogy mindenkinek jó véleménye legyen rólad, csak az emberben ott van legbelül, hogy akkor oké minden, ha mindenki által szerethető. De ez butaság és nagy harcok, küzdelmek árán sem fogod elérni.


Csak tárulkozz ki: tedd, ami jólesik, tekintettel arra, hogy öszehoz-e a sors valakivel vagy sem.


Én úgy gondolom, hogy azokkal az emberekkel, akikkel össze kell, hogy hozzon a sors, össze is fog hozni, különösebb kínlódások nélkül is, mert velük dolgunk van ebben az életben.

2018. jún. 5. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy ez is úgy van, mint a gyerekáldás: akkor jön, amikor már lemondtak róla.
2018. jún. 5. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát az hogy egy idö utá nem fog érdekelni semmi és csak azt fogod várni hogy az egész befejezödjön.
2018. jún. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Mansour ***** válasza:

"Mindig próbáltam kívül belül olyanná válni, hogy kedveljenek az emberek"

Nagy valószínűséggel itt rontottad el...

Ne próbálkozz, és főleg nem akarj görcsösen semmit! Vágyakozni lehet, na de akarni?! Egy 25 éves lánynak?! :)

És milyen harcba fáradtál bele? Kivel vagy mivel kellett harcolnod, és miért? A szerelemért? Harcolni? Azt hiszem, valamit nagyon félreértettél... :)

Éld az életed, ne foglalkozz senkivel, lazulj le, és meglátod, minden jóra fordul.

2018. jún. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Csak ígérd meg nekem senkivel nem jössz innen össze! Nálam az tette fel az í-re a pontot. :D Egy éééélmény volt az a néhány hónap.Örök mentális sokk.
2018. jún. 5. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%

Talán nem is kell mindenkinek megfelelned, hogy szeressenek....

Szerintem elég, ha magadnak megfelelsz. Próbálj ki ezerféle dolgot, amit szeretnél és ami tetszik, ne tartson vissza senkinek a véleménye, csak mert az ciki, nem megszokott vagy nem nőies...

Élj egy olyan életet, ami csak a tiéd, amire büszke vagy, amit nem bánsz meg és bárkinek elmesélhetsz, és ha úgy adódik, hidd el, lesz olyan, aki melléd szegődik.

Sok sikert kívánok!

2018. jún. 5. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Kiégtél
2018. jún. 5. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!