Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Csak szerintem fájdalmas ezt...

Csak szerintem fájdalmas ezt látni?

Figyelt kérdés
Sokat nézelődök közösségi oldalakon és fáj amit látok. Mindenki szid mindenkit. Szinte sírhatnékom van ettől a mai világtól. Ismeretlenül szidjuk a másikat, miért? Ha valaki kicsit is egyedi akar lenni akkor ő különc, magának való. Ha valaki olyan mint a többi akkor azt vágják a fejéhez. Tényleg ez lenne a 21.század? Értékelni kéne hogy ilyen fejlett technológia van a kezünkben. Ma is láttam, hogy egy lány kirakott youtubera egy videót és a kommentbe mindenki ócsárolta mert, hogy "csöki". Értelmi fogyatékos""
2018. júl. 31. 03:32
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Nem csak szerinted, de ez volt már a 20. század is, a 19. és a jutub és a facebook előtti korszakok is ilyenek voltak. Csak mi nem tudtunk mindenről.
2018. júl. 31. 04:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
81%

En ezert untam meg a fb-ot, van ,de havonta 1x ha felmegyek, szanalmas ami ott van. Elkorcsosult. Ha meg elkezdek barhol kommenteket olvasni az a vege hogy idegbeteg leszek vagy csak szanalmat erzek..

Es 24 vagyok.. meg mielott valami elettelen lennek.

2018. júl. 31. 05:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Jól látod a dolgot, engem is idegesít ez a dolog. Az a groteszk az egészben, hogy közben sokan meg t×k ki a gyereket magukból, mert "az kell", de nevelni, oktatni, művelni már nem tudják, így lesz egy csomó emberből egy 2 lábon járó semmi. Sajnos. De serintem ha valami ilyen negatív irányba elindult, akkor kell, hogy legyen egy visszavezető út is egy jobb irányba.
2018. júl. 31. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nem kell mutogatni magunkat közösségi oldalakon. Ennyi.
2018. júl. 31. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem csak Facebookon ilyenek az emberek sajnos, hanem a való életben is. Mondjuk szerintem is baromi elszomorító az a zsigeri gyűlölet, amivel fellépünk egymás ellen.


Kedvencem például, mikor Forma 1-es híreknél valaki személyes megszólítással él hogy "Na mi van Rikárdó/Vettel/Hamilton te kis @&#[@&##". Mintha a gyűlöletük tárgyát képező személy valaha is olvasná az adott cikket.

2018. júl. 31. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Meg amikor 11-12 évesek úgy öltöznek mint a revü táncos és kûrvámnak hívják egymást
2018. júl. 31. 08:18
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Nem kéne ezt a technikai vívmányok, meg a 21. század számlájára írni. Sőt... ma nagyságrendekkel jobban tolerált a különcség, mint mondjuk amilyen volt 100 éve.

Az mondjuk igaz, hogy az online viselkedéskultúra még nem ért el egy kulturált szintre, de nehogy az hidd, hogy 10-20-30-50 éve nem szidott mindneki mindenkit! Csak akkor nem volt internet, ahol névtelen fotelhuszár módjára ennek nyilvánosan is hangot adhattak volna.

2018. júl. 31. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
73%
Ezért hagytam ott végleg évekkel ezelőtt a Facebookot! Lehet ezzel magammal szúrok ki, mert az által már régen találhattam volna barátnőt; de inkább mégsem akarok részt venni abban ami ott megy, egyszerűen nem alacsonyítom le magam ennyire! Na, egyszer írtam egy lánynak akit már egyébként 15 évvel korábbról ismertem, hogy mi van vele; erre kaptam a gigantikus mennyiségű kommentáradatot! "Mi van jancsika, örömlány kell?" Meg ehhez hasonlók. Alapvetően nem magukkal a közösségi portálokkal van a probléma, hanem azzal, hogy a magyar ember 98%–os arányban egyszerűek és primitívek.
2018. júl. 31. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Engem is elszomorít. Legjobban azok az emberek, akik ha látnak egy nekik nem tetsző képet/videót, már egyből elkezdik kritizálni, lenézni, lehordani az illetőt. Annyira nem értem őket...ha nem tetszik valami, nem kell neki hangot adni, szépen, csendben haladjon tovább. És nekik hiába mondod, hogy ne tegye, meg stb nem fogja érdekelni, csak azért is odaírja...felnőtt ember létére. És akkor mit várunk a kisebbektől? Ha ezt lája a felnőttektől.

Ez ellen csak annyit lehet tenni, hogy Te nem válsz olyanná, mint ezek! Mert ez borzalmas.

2018. júl. 31. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!