Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Olyan ügyetlen vagyok ez...

Olyan ügyetlen vagyok ez változik férfiként?

Figyelt kérdés

Elfelejtem mit hova rakok, sokszor egy önálló gondolatom nincs csak nézek ki a fejemből.


alig tudok megjegyezni dolgokat, lusta vagyok bevagyok lassúlva sokszor.


Nagyon sokszor nem a földön járok elgondolkodok a legnagyobb hülyeségeken is.


Azt sem tudom mit akarok....



2018. aug. 1. 12:52
 1/7 A kérdező kommentje:
25f
2018. aug. 1. 12:52
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem fog változni attól, hogy csak. 25 éves vagy, felnőtt. Mindez akarat és koncentráció kérdése, semmi egyébé.
2018. aug. 1. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Mindennek megvan a helye, egy nyugodt percem sincs mert gondolkodom mi lesz hogy lesz, miutan mit, mit hogy, mit miert, mit miert ne,...

Szamok, azokat megjegyzem, telefonszam, bankszamlaszam, hazszam emelet ajto, biztositas, tb, szemelyi, utlevel, kattogok egesz nap "meg gyorsan eves elott befejezem", " na meg ezt is", "ez csak 10perc".

Tudom mit akarok, de nem tudom hogyan akarom.

Talan a 2veglet, de irigyellek.

2018. aug. 1. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Néha én is vagyok ilyen második amikor már felgyülemlett a gond.



"azt sem tudom mit akarok" azt ezért is irtam.

2018. aug. 1. 13:28
 5/7 anonim ***** válasza:
Alapvetően 2 eset lehetséges. 1/ még nem nőttél ki mentális értelemben a kamaszkorból, gondolataid elkalandoznak (általánosságban nagy jódolgodban nem tudod mihez kezdj). 2/ van olyan típusú személyiség, akit a pszichológia úgy ír le, mint "szalonidiótát" (nézz utána a google-ben). Ez utóbbi rögzült állapot, de egészen jól el lehet vele élni, ha az illető mellett van egy határozott, irányító személyiség.
2018. aug. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Változtathatsz rajta, rajtad áll. :)
2018. aug. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ugyanez voltam. Azóta naponta magnéziumot szedek! Mintha kicseréltek volna. Gyalogolj sokat!
2018. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!