Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy ilyen helyzetet hogy...

Egy ilyen helyzetet hogy kezeljek?

Figyelt kérdés

A Balatonnál dolgozok, étteremben, diákmunkásként a kasszánál. A kollegám is diákmunkás, és állandóan nagyzol, menőzik, arról hogy ő hány csajt dugott meg meg milyen buliban. Engem ez teljesen hidegen hagy, volt már barátnőm, de én nem fogok agyba főbe kefélni minden random emberrel, mert én az intelligenciát, meg a romantikát előbbre valónak tartam az ösztönöktől. Én is járok buliban de nem olyan gyakran, nem vagyok az a gyerek akinek nincsennek barátai, és otthon ül egész nap. Járok pl. edzeni. Egésznap mondja és mondja, én meg kb. nem tudok rá mit mondani. Nem akarom leoltani, hogy nem csak ennyiből áll az élet, és nekem ne magyarázza kit basz*tt meg, mert az én szememben nem lesz nagyobb, mert szerintem leszarná. Teljesen úgy akar magam mellé beállítani, mintha egy csicska gyerek lennék, ő meg a legmenőbb gyerek a világon. Közben csak az a helyzet hogy 18 évesen előbbre valónak tartam a folyamatos fejlődést, tanulást, meg a szellemi értékeket. Hiába dug meg egy olyan nőt akinek nagy a melle, ha segg hülye a csaj, akkor az én szememben nem valami sokat jelent. Kapcsolat terén is úgy vagyok, hogy ismerek meg embereket, majd úgy is lesz valaki, de nekem nem 2 hét ,,dugás" kell.


Egy ilyen helyzetben, hogy nyomja a dudmát, mi a legjobb reakció? Mert kezd zavarni. Eddig csak kb. okéztam meg bólattam hogy jó, de kezdem unni. Mindig mondja hogy ő majd milyen jól fog keresni meg sínen van az élete. Holott nekem ez csak üres duma, mert szerintem inkább csinálni kéne valamit nem csak pofázni róla. Szerintem leoltani sem lenne sok értelme mert nem venne visszább az arcából.



2018. aug. 1. 21:56
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne reagálj semmit, én csak bámulnék magam elé a helyedben. Majd elfárad a sok mesélésben.
2018. aug. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Jó de szerintem ez heti 4-5 nap, 8-10 órában nem hosszú távú megoldás. De köszi az ötletet. Meg igazából én nem akarok bunkó lenni vele, nem vagyok olyan aki le csicskáz, meg leolt mindenkit, de ez már akkor is irritál.
2018. aug. 1. 22:23
 3/5 anonim ***** válasza:

Mondom, ne reagálj semmit rá. Tegyél úgy mintha semmit nem mondott volna, aztán ha eszedbe jut valami amit megkérdeznél, vagy mondanál neki, ami nem kapcsolódik a témájához, nyugodtan mondjad. Hidd el meg fogja unni.


Vagy tűröd hogy csinálja amit csinál, vagy lépéseket teszel. De a tűrés a legrosszabb.

2018. aug. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Vagy leépíteném a kommunikációt, vagy pedig beszéltetném tovább. Mindig kis apró nyitott kérdésekkel, amivel nekem semmit sem kell mondanom, ő meg a fél életét elmesélheti.
2018. aug. 2. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

A helyedben vagy leoltanam, de ugy, hogy a halalos agyan is te juss az eszebe, vagy hagynam beszelni, meg adnam is ala a lovat, kis nyitott kerdesekkel, hadd mondja, aztan varatlanul lesujtasz egy feltunoen nem odavago dologgal:


-Mit is mondtal, milyen szinu volt a kocsi?

-Miert pont afonyat?


etc.


Ha nem zakkant a srac, eloszor teged fog hulyenek nezni, utana magat, de mindenkeppen feladja.


+1 jotanacs:

Az emberiseg az isten allatkertje, ahol te vagy az apolo.

Kezelni rutin kerdese, (nem csak a fecsego kollegadat, vagy a vendegeket) menni fog, megszokod, mint a villamost az ablak alatt.


Lesz meg boven vadbarom az eletedben, akit pont eled rakott le a joisten


Recepcioztam par evig ;-)

2018. aug. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!