Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan kezeljek egy ilyen...

Hogyan kezeljek egy ilyen helyzetet?

Figyelt kérdés
Munkatársnőm, nincs több tapasztalata mint nekem, mégis parancsolgatni kezdett, hogy mit csináljak, és hogyan csináljam a munkám. Azt mondja nem dolgozom elég gyorsan, miközben rá nem egyszer rá is szólt a munkavezető, hogy hagyja abba a beszélgetést a mellette levővel, a munkája pedig szintén bőven nem hibátlan (nem egóból de alacsony hibaszázalékkal dolgozom mert erre törekszem). Elkezdett nekem hisztériázni ma, hogy én miért nem pakoltam el bizonyos munkadarabokat (ami mellesleg az ő feladata lett volna nekem semmi közöm hozzá). Én meg mondom neki miért én pakoljam el? Belegondolva hülyeség az egész, de ha hagyom magam akkor még több ilyen lesz és végül szolgájának fog tekinteni. Csendes vagyok alapból és kerülöm a konfliktust de nem engedhetem meg hogy így viselkedjen mert az sok kellemetlenséget okozhat a jövőben. Mit kellett volna mondanom? Általában igyekszem rövid és velős lenni, nem szeretem elnyújtani a vitát.
2013. nov. 12. 23:16
 1/2 Mónika1991 válasza:
Én a helyedben simán csak elmagyaráznám neki, hogy ő pont azért van itt mint Te!! amíg nem ő utalja a fizetésedet addig nyomja el magát és konkrétan a saját munkájával legyen elfoglalva, ne a tieddel! ha meg nem megy neki, akkor mondjon fel... nagy szívességet tenne vele!!!!! ennyivel le is tudod zárni :)
2013. nov. 12. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen munkatarsnöm, kis kezelhetetlen, mindenkivel orditott, mindenkinek parancsolgatott. Egy napon beszoltam neki: Fogd be a pofad! Te nem parancsolhatsz nekem.

Ez hatott.

2013. nov. 13. 02:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!