Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért bántja sok férfi kuncsaf...

Miért bántja sok férfi kuncsaft a prostituáltakat?

Figyelt kérdés
Miért erőszakosak, agresszívak velük? Miért beszélnek velük csúnyán, miért verik meg őket?

2018. aug. 2. 06:58
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
20%
Mert úgy gondolják, egy prostituált nem érdemel mást. És ebben van is valami.
2018. aug. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
48%

1,2 jól megfogalmazta.

Kezdő prostituált vagyok, elején sokat elemeztem ki miért megy prostihoz, és sajnos a 80%-a családos vagy párja van, és nem is szégyelli az egészet, persze engem a porig aláz, én gáz vagyok, hogy ebből élek.

Vagy épp szégyelli, hogy nem kell senkinek, így rajtad éli ki a kisebbségi komplexusát.

Leginkább az elején lelkileg bántottak, ma már tojok rájuk.

Egyszer fejbe akartak verni. Olyan is volt, hogy begináztak és megerőszakoltak, meg szintén egyszer megkergettek, aztán kitudja mi történt volna ha nem síetnek többen a segítségemre lefogni. sz*rt nem ért a paprika sprém. Lehet sokkoló kellene, de ha tud valaki jobbat szívesen meghallgatom :D

2018. aug. 17. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!