Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért bántja az sok férfi...

Miért bántja az sok férfi lelkét, ha egy nő jól vezet, illetve olyan munkája van ahol C, D, plusz E-s tudás is van?

Figyelt kérdés

Ezek annyira semmit mondó dolgok. Tehát még ok, hogy valaki nem tud elvégezni egy egyetemet (itt most nem olyanokra gondolok akiknek az anyagi vagy bármi más helyzetük nem engedi meg, hanem mert tényleg nem alkalmasak rá), de miért meglepő, hogy egy nő kamionozik, vagy hasonlók? Ide nem kell 2000-es IQ, vagy nem tudom miket is írjak. Amikor bárkinek mondom (mert nem titkolom, hisz szerintem nem kell szégyelnem) hogy igen, van ilyen meg olyan jogsim, vagy itt bárkit bátorítok, hogy én már X éve kamionozok, akkor itt vagy ott vagy amott nekem esnek, hogy én kamuzok, meg ez biztos nem igaz!

De miért hazudnék?

Ha kell jöjjön ide bárki és személyesen győződjön meg róla!


Azt még megérteném, ha azon akadna fent valaki ha azt írnám, hogy ja, hát én vagyok az USA elnöke! De egy ilyen hétköznapi dolog miatt miért van megkérdőjelezés meg puffogás?


2014. okt. 18. 21:30
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. Mostanában egyre több csinos hölgyet látok csuklós buszok volánja mögött. Én mindig örülök neki, ha ilyen jármű jön szembe :)
2014. okt. 18. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Bárcsak minden pasi így állna hozzá! :)
2014. okt. 18. 21:45
 3/12 anonim ***** válasza:
52%

Szóval addig szekáltak a szerelem-szexben, hogy átjöttél hozzánk :D


Alapvetően, mert ez egy tradicionális férfi szakma, ahogy a mozdonyvezetés és a repülő vezetés is. Sokan nem bírják feldolgozni, ha ilyen szerepkörben nőt látnak. Mondjuk én szívesebben látnék több Iwona Blecharzky-ot az utakon :P


Amúgy anno a mozdonyvezetőknél is nagy felháborodás volt, amikor először felvetették, hogy felvesznek nőket is és mehetnek motorvonatra.


Idővel ez is teljesen megszokott lesz, mint a női programozók, autó/motorversenyzők, pilóták..

2014. okt. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
A múltkor láttam egy szlovák távolsági buszt, egy nő vezette! Elég furcsa volt, de jól állt neki! :)
2014. okt. 18. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

Engem csak annyiban lep meg, hogy a nők családcentrikusabbak, azt hittem, hogy nehezen bírják a magányt. Vagy a pároddal kamionozol váltásban? A másik, amiért szerintem furcsának találják, az, hogy a nők a gyengébbik nem elvileg. Ha egy vékony, törékeny nő vagy (most csak találgatok) és esetleg elég fiatalka is, akkor az ember már ránézésre elkezd aggódni, hogy véded meg magad, ha úgy alakul?


Igaz, nem kell 2000-es IQ a kamionozáshoz, de nem árt, ha megvan a magához való esze és ez igaz a fuvarszervezőkre, cégvezetőkre is.

2014. okt. 18. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
a nőknek kezükbe nem való csaak a fakanál maradjanak a konyhában
2014. okt. 18. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát az én lelkem nem bántja, sőt imponál, mivel magam is imádok vezetni. Lehet, hogy nekem is sofőrnek kellett volna mennem.
2014. okt. 19. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Nem elterjedt dolog..

Valahogy a nagy gépek és a nők távol állnak egymástól.

Inkább azért nem látni sok kamionos nőt mert az a szakma elég embert követelő.. Hetekig úton vagy bir fürödni vagy nem sok igénytelen parkoló és a nők meg a tolatás.. A legtöbb nő személyautóval se tud betolatni egy parkolóhelyre nem hogy rámpára rátolatni egy 18m es nyikli nyakli hombár kamionnal centire /mm-re pontosan.

Talán ezért lepődnek meg ezen a férfiak..

Amúgy a nők 50%nak jogsia sincs semmire..

2014. okt. 19. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Hááát akad pár csaj, aki simán ráveri rampára a szerelvényt. Ez nem nemfüggő, csak gyakorlás kérdése.
2014. okt. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Beviz Elek ***** válasza:

Engem nem bánt, de eddig két kamionos nőt láttam és elég furcsa...


A férfiak nagyobb arányban tudnak jól vezetni és parkolni, emellett tipikus férfi szakma, bebarangolod Európát, körülményesebb a tisztálkodás, emiatt furcsa...


Csak egy példa: dobnék egy sárgát, megállok egy parkolóba (kicsi, se tiszta mosdó, se semmi), egy bokorba előkapom és kész. Na és te? Sokkal körülményesebb hogy senki se a seggedet nézze közben.

2014. okt. 19. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!