Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek egy olyannal aki...

Szerintetek egy olyannal aki mindig negatív dolgokat ír vagy mond, és sokat nyavajog, jogosan gonoszak az emberek?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 08:17
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
Gonosznak nem kellene lenni vele, mert épp attól ilyen, hogy valami vagy valamik miatt tüskék maradtak benne. Érdemes viszont meghallgatni alaposabban, hátha feltárja előtted problémái valódi okát. Mert a nyavalygás sokszor csak ürügy,nem a probléma igazi gyökere.
2018. aug. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

A sok nyavalygás fárasztó. Senki sem szeretni a negatív kisugárzású embereket.

Én a magam részéről gonosz nem vagyok vele, csak éppen elkerülöm a lehetőségek szerint, minél messzebbre.

Egyszerűen az emberek nem tudják mindenkinek a baját magukra venni, mindenkinek van nyűgje, elég a sajátja, illetve a közeli barátoké, családé. Nem kérnek többet.

2018. aug. 2. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mivel általában az ilyen ember már azt is “gonoszságnak” érzi, hogy nem foglalkoznak vele annyit, azt kell mondanom: igen, jogos.


Volt ilyen negatív rokonom, azt is a családom szemére hányta, hogy miért mennek ki külföldre dolgozni, hogy aztán vele ne törõdjenek... Úgy viselkedett, mintha körülötte forogna a világ, már azt is szemétségnek vette, hogy nem figyelnek rá állandóan. Az ilyen embereket utálom.

2018. aug. 2. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, pont hogy az ilyen felé kellene pozitív példát mutatni, mert azal talán idővel rájön, hogy nemcsak xar a világ. A gonoszság csak mélyebbre taszítja.
2018. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen, én már a negatív emberekkel nem foglalkozom, semmi értelme, én is tudnák az lenni de nem leszek az mert én csak pozitív vagyok.
2018. aug. 3. 03:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Hármaska, Négyeske, mondok jobbat!


Nyafka éppen kezdett kiborulni. Beütemeztem az amúgy sem éppen nyugodt hetembe, fél órát vártam rá, megitattam, megsütiztettem, 2 órán keresztül hallgattam az összes búját, baját - mert úgy láttam jót tesz neki, ha olyannal beszéli meg a problémáját, aki érti a helyzetet és tud neki tanácsot adni.

1. Két nap múlva kikerül facebookra az önsajnáltatós poszt: velem senki sem törődik, engem soha nem hívnak sehova, brühühü.

2. Per pill a családomról terjeszt becsületsértésnek beillő pletykákat, ami miatt még módszeresen be lesz verve az arca egy szénlapáttal.


Nem arról van szó, hogy az embernek nem lehet rossz időszaka, ne szóljon, ha baj van, ne beszélje ki magából és hogy ne álljunk mellettük. De vannak olyan emberek, akik tényleg nem képesek meglátni a jót meglátni - vagy nem is akarják. És látod Kérdező, mint ahogy a mellékelt ábrák is mutatják, ezeken az embereken, akármennyire is szánni valóak, sokszor nem lehet segíteni, ellenben az egy egészséges lelkületű ember is tud miattuk sérülni.

2018. aug. 3. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!