Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek velem van a baj...

Szerintetek velem van a baj vagy a "világgal"?

Figyelt kérdés

Nagyon úgy érzem mindig bárhol vagyok,hogy a társadalom mindenkitől elvárja hogy boldog legyen és pozitív és csapongjon a boldogságtól.

Én sosem voltam ilyen nagyon boldog ember alapból.Nagyon keveset mosolygok és keveset beszélek.Szeretek magamban gondolkodni és nem megosztani a gondolataimat másokkal.

Sokszor amikor ilyen boldog emberekkel találkozom vagy beszélnem kell velük valamiért ,úgy érzem hogy elvárják hogy én is ugyanolyan bdog legyen mint ők.

Ezt nem értem egyáltalán.

Mindenki mindenhol mindig azt hajtogatja állandóan hogy pozitivitas meg mosolyogj sokat meg blablabla.Unom ezt az egészet.Egyre szarabbul érzem magam ettől.Ha nem vagyok boldog mosolygós és folyton beszélős ember akkor már egyből depressziós magamnak való kirekesztett vagyok?

Kinek mi a véleménye?

Csak én vagyok ilyen?



2018. júl. 6. 20:59
 1/5 A kérdező kommentje:

Ja meg még annyi ,hogy azt mondják hogy csak a happy vigyori lányokat szeretik a fiúk.Ez mennyire igaz, fiúk?

Nyilván én sem vagyok mindig rosszkedvű csak alapból mondtam el hogy milyen vagyok.En is tudok mosolyogni,nevetni,viccelodni, nem vagyok humortalan.Csak általában és emberek között vagyok csendes.

2018. júl. 6. 21:02
 2/5 anonim ***** válasza:
26%
Egyfajta változás van a társadalomban: otthon valóban megy a tányércsapkodás, de a közösségi életben (értsd: munkahely, stb.), ott mintha azért akarnák az emberek elterjeszteni ezt a "pozitív életmód"-style-t, merthogy valahogyan túl kell élni a mindennapokat, és akkor inkább így, mint az állandó b+eléssel.
2018. júl. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Társaságban egy mosoly, vagy a beszélgetés, érdeklődés, annyit jelent, hogy elfogadod a másikat, ezzel jelzed, hogy "barát" és nem "ellenség" vagy. Ha valahol csendes vagy, elvonulsz, azt úgy értékelhetik, hogy számodra nem megfelelő a környezet, nem érzed magad "biztonságban" adott helyen és helyzetben, ezért segíteni próbálnak azzal, hogy felvidítanak, ha nem érzed szüksègét akkor is. Van egy alap félelem az emberekben, ha azt látják valaki boldogtalan, feltételezik, hogy baj van, nem feltétlenül az emberrel, hanem a környezettel, aminek ők ugyanúgy részei, így jogos lehet az aggodalmuk. Az is egy dolog, hogy ilyen típus vagy, szeretsz gondolkodni, elmélkedni a világ dolgain, csakhát ez társaságban olyan, mintha a legjobb beszélgetőpartnert magadban találnád meg, ami hát... némilag sértő lehet a többiekre nézve.
2018. júl. 6. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Nincs semmi baj veled sok embernek bejön ha csendes és nem a füléig ér a szája minden másodpercben
2018. júl. 9. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hm, az is lehet, hogy azt hiszik, hogy folyton szomorú vagy, és csak segíteni szeretnének.
2019. jún. 24. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!