Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért erőszakos, negatív az...

Miért erőszakos, negatív az álmaim nagy része? Nektek nem?

Figyelt kérdés
2018. aug. 2. 09:36
 1/7 Miss Endzsi ***** válasza:
Nekem is, az álmaim 99%-a. Nem tudom miért.
2018. aug. 2. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
29%
Mert beteg a lelked.
2018. aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Szoktál horror filmeket nézni, vagy bármilyent, amiben erõszak van? Érnek negatív hatások az életben? Baráti társaságtól, vagy családból? Hallgatsz negatív tartalmú zenéket, vagy bármi ilyesmi? Negatív gondolatok? Szerintem ezeket vetíti ki az álmod.


Nekem egyszer pár szörnyū álmom volt, aztán rájöttem, hogy az egyik sorozat miatt lehetett. Azután olyan sorozatokat néztem, aminek nem olyan a hangulata és az álmaim is megváltoztak.:D

2018. aug. 2. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az nagy kérdés, hogy veled erőszakoskodnak vagy Te erőszakoskodsz valakivel/valakikkel, egyáltalán nem mindegy. De minden esetben valószínű, hogy nem érzed jól magad az adott élethelyzetedben, szabadulnál már belőle, de nem lehet. Visszafolytott vágyaid vannak amelyek nem teljesülhetnek be és ez valamiféle állandó feszültséget generál benned. Ideges vagy mert nem csinálhatod azt amit akarsz, nem engedik meg vagy magadtól nem tudod elérni amit szeretnél. Rád van kényszerítve egy csomó dolog amit Te nem szeretsz, de csinálni kell mert a családod, barátaid ezt várják tőled. Próbáld meg ezeket hamar letudni vagy legalább néha elkerülni és szánj időt olyan dolgokra amiket szívesen csinálsz, pl. hobbi, zenehallgatás, kirándulás stb.
2018. aug. 2. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
# visszafojtott
2018. aug. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyjából mind igaz
2018. aug. 2. 21:55
 7/7 A kérdező kommentje:
És gyakorlatilag mindig velem
2018. aug. 2. 23:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!