Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek, ha szó szerint...

Mit tegyek, ha szó szerint félek a munkától?

Figyelt kérdés
Nagyon izgulós vagyok, nem szeretek semmit sem elcseszni, mégis sikerül. Most is azon kattog az agyam, hogy a bank 🏦 rendesen leemelte-e az elutalt pénzt. Emiatt aludni sem tudok.
2018. aug. 2. 19:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezen mit kattogsz? Ha elrontottad akkor visszakerül a pénz. Ha ellenörződ, és ténylegelrontottad, akkor befáradsz a fiókodba slusz.
2018. aug. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Gondolom pályakezdő vagy ez természetes. Meg kell szoknod még a felelősséget, majd elmúlik utána úgy leszel vele ahogy esik úgy puffan 😁 Én is ugyan így voltam, gyomorgörcsöm volt mindig.
2018. aug. 2. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A poén az, hogy nem. 😀 Illetve, újrapályakezdő 😃 Majd legfeljebb azt mondom, hogy "kísérleteztem", hogy jó -e ez a módszer, nem akarok bizonytalannak tűnni. Legfeljebb ezért leszek lecseszve.
2018. aug. 2. 20:38
 4/5 anonim ***** válasza:
Ilyeneken nem érdemes aggódni.
2018. aug. 3. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Huh, már megoldódott. 😂 Jó volt szerencsére az én módszerem is. ☺
2018. aug. 3. 18:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!