Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Sokat változhat a kommunikáció...

Sokat változhat a kommunikációm ha társaságba megyek?

Figyelt kérdés
Nagyon bezárkóztam, alig kommunikálok, nemtudom lehet introvertált vagyok, meg antiszociális, annyira hogy félek az emberektől, ezt akarom valahogy leküzdeni. Sokat fejlődnék, egyáltalán a szociális készségeim, ha társaságba mennék?
2018. aug. 4. 17:24
 1/3 anonim ***** válasza:
Miért félsz az emberektől?
2018. aug. 4. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Menj el tánctanfolyamra, ott nem kell sokat dumálni.
2018. aug. 4. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen, sokat változik, tapasztalatból mondom. Nagyon sokáig nem voltam társaságban, és ahogy egyre többen voltak körülöttem, azt vettem észre, hogy nehéz volt megnyílni és őszintén, felszabadultan beszélgetni az elején, utána már egyre könnyebb lett és be nem állt a szám. Szóval csak elkezdeni nehéz, hajrá. Jó kommunikációs képességekre az élet minden területén szükség van, a társaság sokat segít ebben.
2018. aug. 4. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!