Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek unalmas vagyok?

Szerintetek unalmas vagyok?

Figyelt kérdés
35 éves férfi vagyok,nős,gyermekünk még nincs. A munkahelyemen visszahallottam,hogy kibeszélnek,hogy milyen unalmas ember vagyok. Az tény,hogy nem járunk el bulizgatni,meg egyéb összejövetelekre. Hét közbe ledolgozom a napi 9-10 órát. 5-6 órára hazaérek eszek,zuhany kis tv vagy netezés,beszélgetés 9 felé lefekvés. Szombatra elég kimerült vagyok, akkor kb egész nap ki se mozdulok,olvasni,netezni szoktam. Néha eljárunk moziba. De vasárnap általába mindig elmegyünk valahova,kirándulni,fürdeni,kerékpározni,vagy ha más nem csak autókázunk új helyeken. Kocsmába nem járok,bálba,discoba nem járunk. Régebben súlyzós edzéseket végeztem otthon,futni jártam,de már nem csináltam mert futár vagyok ki be ugrálok az autóba egész rengeteget pakolok,nincs rá energiám meg motivációm, meg nem esik jó mert hamar megfájdul a térdem(kap a munka alatt is elég terhelést).
2018. aug. 4. 18:44
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, az emberek 95%-a így él, max. csak kiszínezi mások előtt az életét. Én is így élek, és tökéletesen elégedett vagyok vele. Ne törődj vele, mit mondanak.
2018. aug. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy unalmas :-) Utóirat: Köszi a csomagot :-)
2018. aug. 4. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szerintem azokra szokták ezt mondani, akik nem tudnak színesen, érdekesen előadni egy sztorit, ami történt velük, vagy ha csendesek egy társaságban, nem hangoztatják a véleményüket.

Mert azt nem lehet mondani, hogy unalmasan töltöd a szabadidődet, ha minden vasárnapra jut valami program.

2018. aug. 4. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!