Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti hogy bírjátok elviselni az...

Ti hogy bírjátok elviselni az életet? Nem vagytok idegesek?

Figyelt kérdés
Olyan szar ez az egész. Ti nem vagytok idegesek hogy reggel munkába kell menni rosszindulatú emberek közé?? Én mindentől ideges leszek de főleg ettől. Olyan nehéz ezt kibírni, élni. Megöl az ideg.

2018. aug. 5. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

A kérdésed kb azt feltételezi hogy mindenkinek rosszindulatúak a munkatársai.

Hagyd ott ha annyira rossz.

2018. aug. 5. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
56%
Csalódás és üresség inkább, mint ideg részemről.
2018. aug. 5. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
A remény, hogy egyszer jobb lesz... Semmi de semmi más nem éltet.
2018. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk csak 1-2 (de főleg 1) ember a rosszindulatú, a többi meg jó arc, úgyhogy én rájuk koncentrálok.

Persze ha mindenki köcsög lenne, én se viselném jól...

2018. aug. 5. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
78%
Most a nyári szünetet kifejezetten kellemesen élem meg. De amint ősztől megint bekerülök a sok hülyegyerek közé, a lelki világom fenekestül felfordul és akkor tényleg ideges leszek.
2018. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
93%

Szeretem az életemet, mert úgy alakítottam, hogy szeressem. A férjem egy csodálatos ember, férj és apa, a szerelmem és a legjobb barátom egyben. A gyerekeink szépek, egészségesek, kedvesek és jól neveltek. Most itthon vagyok velük, de a munkámat is szeretem, óvónő vagyok, imádom a gyerekeket. A hobbimmal teljes az életem, pénzt is keresek vele, kiegészítve a juttatásokat.


Ha valami nem jó, akár munka, akár család fronton, javítsd meg! Mindenre van megoldás! 😊

2018. aug. 5. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem saját magadat spannolod. Teljesen jó, kezdődik egy új hét, új esemény, új feladatok:) Nem értelek. Kit érdekelnek a rosszindulatú emberek...
2018. aug. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Válassz más útat. Nem csak így lehet élni. Baromi sokan vagyunk, akiknek a munkakörülményeik jók, és szeretünk is dolgozni.

Amíg nem ezt érzed, valamit változtatni kell. Ha nem teszed, a panasz marad meg, a tudatalattid ugyanis nem fog ebbe soha belenyugodni, hogy ez neked jó = lásd: idegesség (ami stresszhez vezet, a stressz pedig már betegséget is okozhat, évek múltán).

2018. aug. 5. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szívásnak tartom az életet én is, de láthatjuk: jön a gyerek mindenhol. Szóval valami értelme kell, hogy legyen, hiába sem találtuk még meg.
2018. aug. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Amikor én gyárban dolgoztam (1 hétig bírtam), megőrültem tőle, rendesen depresszióba vitt. Az a sok agyhalott ember, akik mint a majmok üvöltöznek egész nap, és az a monoton munka, megőrjített.


Te nem az életet nem bírod elviselni, hanem a munkát, a körülményeket.

Válassz másik munkát, próbálj meg mindent megtenni azért hogy eltávolodj a mostani körülményektől.

2018. aug. 5. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!