Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Meddig a pontig szabad kibeszé...

Meddig a pontig szabad kibeszélni valakit?

Figyelt kérdés

Ha baratokkal vagyunk, gyakran elojon par nev es azt az illetot megvitatjuk. Ha kedvelem ot, akkor csak jo dolgokat mondok rola. Ha nem, akkor mit helyes mondani? Azt, hogy nem kedveljuk es hagyjuk is a temat annyiban? Mert nagyon szabad szaju vagyok es szeretnem elmondani a velemenyem, de akkor az meg mar kibeszeles es az nem helyes.


Valamint, helyes veletlenszeruen szobahozni egy embert es beszelni rola? Meg akkor is, ha az nem jo.

Meddig a pontig jo ez?

Mert nem szeretnek pletykas, alszent, kepmutato, mast kibeszelo lenni, mert ugy tunik, hogy eddig az voltam. Szeretnek megvaltozni es jobb lenni, de nem tudom, mi lenne a helyes modja.


2018. aug. 6. 22:23
 1/1 anonim ***** válasza:
75%

Ha nincs semmilyen valós indok amögött hogy nem kedveled őt, akkor szerintem jobb ha nem hozod szóba vagy csak minimálisan.


De ha ténylegesen van oka hogy nem kedveled(mert ízig-vérig rossz természetű,szemtelen,vagy annyira szélsőséges hogy az sok) akkor is szorítkozz a tényekre,nem kell kiszínezni meg kitalálni hozzá semmit.

2018. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!