Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerethetek úgy egy könyvet...

Szerethetek úgy egy könyvet hogy az író személyét ki nem állhatom?

Figyelt kérdés

Egy nagyon jól sikerült regényről van szó, ami rengeteg értéket hordoz magában. Ennek ellenére az író minden egyes nyilvános szava undort kelt bennem. Egyszerűen nem hogy szembe megy hanem mintha nem is ismerné a saját irománya által körüljárt logikát és társadalmi értékrendszerek kapcsolatát. Egyszerűen kezdem azt is hinni hogy nem ő írta, max az alapötlet volt az övé.

Viszont ettől függetlenül egy nagyon jó könyvről van szó. Ti mit gondoltok erről? Lehet úgy kedvelni a művet hogy az írót magát el nem tudom viselni?


2018. aug. 7. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van egy ilyen író szóval szerintem lehetséges :)
2018. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerethetek úgy egy zeneszámot, hogy az énekest utálom? Egy autót, hogy a gyár tulaját ki nem állhatom? Igen. Mint ahogyan te is imádhatsz egy jól megírt könyvet. Lehet az írója egy akármilyen ember, ha ez a könyvben nem érződik akkor nincs amiért ne szeresd a könyvet.
2018. aug. 7. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem nem.


Ezért nem olvastam el én sem az exem könyvét, pedig nagyon próbálták nekem nyomni:)

2018. aug. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A tartalom a lényeg.
2018. aug. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!