Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Mikor fogok találni valakit...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor fogok találni valakit akit szerethetek és viszont szeret? 17/l

Figyelt kérdés

17 éves vagyok (lassan betöltöm a 18-at), és még sosem volt senkim, bevallom emiatt néha a világ nyomorékának érzem magam , hiszem körülöttem mindenhol turbékoló párokat látok.

Hobbikkal próbálom elterelni a figyelmemet de nem sikerül.

Egy cikkben azt olvastam ,hogy a 18 évesek többségének körében már teljesen általános dolognak számít hogy szexelnek... hát őszintén szólva én csóknál tovább sose jutottam egy fiúval, és már kezd elveszni a remény belőlem (a mai fiúkat elnézve) hogy el fogom veszíteni a szüzességem, pedig már szeretném megtapasztalni milyen a szex, hiszen lassan 18 éves leszek. Leírok magamról pár dolgok amiket azok az emberek mondanak rólam akik ismernek.

Külső: sokat sportolok ami miatt a testem egyre formásabb lesz. szerencsére jó idomokkal lettem megáldva, viszont kissé alacsony vagyok ,158 cm. Az arcomra sokan mondták már hogy szép, különleges.

Belső: nagyon szeretek barátkozni, sokak szerint jófej, humoros, kedves, jószívű lány vagyok. Szeretek segíteni másoknak , és toleránsnak, okosnak is mondhatom magam, viszonylag jók a jegyeim. Azonban néha túl büszke, flegma, lusta, irányító típus vagyok, de ugyanakkor kompromisszum képes is.

Még soha nem írtam erre az oldalra, kb fél éve léptem be utoljára, de gondoltam megpróbálom, hátha kapok valami tanácsot, segítséget.

Köszönöm előre az értelmes válaszokat. :)



2018. júl. 12. 10:38
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:

Írtad, hogy már csókig eljutottál valakivel, akkor meg? Találni fogsz hamarosan egy jobbat. Nincs olyan, hogy most kampec vége a pasikból. Ez hülyeség.

Az pedig respect, hogy így gondolkodsz. Engem azért néznek levegőnek, mert nem tudok más lányokkal pletyózni vagy a piálásról meg a szexről dumálni. Most röhögjek vagy sírjak? :D Viszont az interneten belebotlottam egy olyan hülyébe, aki úgy gondolkodik és él, ahogy én. A többi lúzer meg nem érdekel. Szerintem te is hasonlóan cselekedj és kellemes meglepetés ér.

2018. júl. 12. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 A kérdező kommentje:
második válaszoló: hát biztosíthatlak ,hogy engem már rengeteg fiú nevezett szexinek, az ellenkezőjét egy ember állítja, úgy hogy még nem is látott. egy szánalmas senki aki abban leli örömét hogy más kedvét lelombozza, miközben neki van baja saját magával. remélem lesett hogy rólad beszélek.
2018. júl. 12. 11:21
 3/27 A kérdező kommentje:
leesett*
2018. júl. 12. 11:26
 4/27 anonim ***** válasza:

Biztos, hogy szép vagy! Fiatal vagy még. Az jó, hogy könnyen nem adod magad, és lesz olyan pasi akinek kellesz, akkor meg fog küzdeni érted...


2# én ismerek olyan lányt, akinek nagyon szép és tök jó alakja van. úgy hogy ásd el magad...

2018. júl. 12. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
0%
Hát ez fájt kérdező,magasabb nők jönnek be,elvégre ők vannak a cimlapokon
2018. júl. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 A kérdező kommentje:
engem nem az bánt hogy valakinek a magasabb nők tetszenek, hanem az hogy ilyen gonosz vagy. miért ne lehetne szexi egy alacsony nő? te barom....
2018. júl. 12. 11:34
 7/27 anonim ***** válasza:

Nekem nagyon szimpatikus vagy ezek alapján,biztos jön nemsokára egy szerencsés pasi aki boldoggá tehet :)

Ha szereted az indie srácokat,szivesen megismernélek :)

2018. júl. 12. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
10%
Hát alapból azért nem lehet szép egy alacsony nő: mert hamar elhíztok,túl alacsonyak vagytok,nincs szép hosszú lábatok..nem tudtok szép estélyi ruhákat felvenni..és ha csak törpe nőkre gondolok eszembe jut Lady Gaga manó aki úgy színtén alacsony és csúnya
2018. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:

Hová valósi vagy? (Ha nem akarod elárulni, akkor megyét ird)

Akkor talán megismerhetnénk... :D

2018. júl. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
10# Ahanyszor irsz le ugyanazt, annyival hülyébb vagy! :D
2018. júl. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!