Kezdőoldal » Emberek » Magány, egyedüllét » Szakítottam barátnômmel (nem...

Szakítottam barátnômmel (nem volt jó kapcsolat) de hiányzik az érzés, hogy szeretnek és szerethetek. Magányosnak érzem magam, annak ellenére, hogy sok barátom van. Mit tegyek? Többi lent.16F

Figyelt kérdés

A lány akivel szakitottam,ugy gondoltam,hogy eletem szerelme. Vagy két évig barátzónábanvoltam,és nagy nehezen sikerült kijutnom. Mindent tudtam a csajról,eléggé durva dolgai voltak,de akkor valahogy nem tunt fel. Eddig 3kapcsolata volt,mindháromban megcsalta a másikat,és nem volt egy nap szünet se a kapcsolatai közt. Többször baszott 15évesen,mint a 22 éves nôvére.Mi is két hét után pettingeltünk és egy hónap után szexeltünk. Kb. 1½ hónap járás után megcsalt,és elszállt a rózsaszín köd. Ezután próbáltam jobban szeretni,hátha akkor ô is viszontszeret,de visszaélt vele. És még én lettem lebaszva,hogy nem bízok benne... mindennapos veszekedések,boldogtalan voltam.Akiért ennyit küzdöttem,nem érte meg a sok fáradalmat és szenvedést. 4½ hónap után szakítottam vele. Azóta eleinte nagyon jól éreztem magam az elsô pár hétben,azonban azóta hiányzik a szerelem(csak hogy tiszta legyen,nem ô.),hogy valakit átölelhessek,megcsókolhassak,valaki,akire hacsak ránézek,meleg érzés tölt elbelül.Valaki,akire számíthatok és aki számíthat rám. Hiányzik ez az érzés,és olyan üresnek érzem magam belül. Úgy 2 hete szakítottam vele,és jobban is vagyok,de szörnyû,hogy nem szerethetek valakit. Korai lenne új kapcaolat után keresgélni?

A másik az,hogy sokszor van olyan,hogy hívnak.barátok szórakozni,bulizni,lógni,de egyszerûen nincs kedvem semmihez,és ahelyett,hogy jól érezném.magam a barátaimmal,inkább otthon rohadok és nem.csinálok semmit.Miért nincs motivációm?

Harmadik kérdésem: mindig azt mutatom,hogy jó kedvem van,mindig vidámnak tettetem magam,azonban ilyenkor néha szomorú vagyok. Ennek lehet késôbb hátulütôje?

Negyedik és egyben utolsó kérdésem:érdemes pszichológushoz fordulnom? Kitöltöttem egy internetes depresszió tesztet,nem tudom,hogy mennyire megbízhatóak,de mérsékelt depressziót adott ki.

Ha elolvastad köszönöm szépen,és elôre is köszönöm a válaszokat!


2013. nov. 21. 02:19
 1/4 anonim ***** válasza:

Nincs semmi rendellenes, vagy bármi probléma veled. Ilyen az, ha az embernek szerelni bánata van, van akinek könnyebb, valakinek nehezebb, idővel elmúlik. Nem kell pszichológushoz sem menni, nincs semmi szükség rá, csak felesleges pénzkidobás lenne.

Járj el a barátaiddal, akkor is, ha a meghívás pillanatában úgy érzed, hogy nem jó ötlet elmenni, akkor is menj el, ne legyél egyedül, így hamarabb vége lesz.

Nem lesz hátulütője ennek, nyilván nem fogod azt híresztelni, hogy jajj milyen rossz neked, meg nem is fogod magad sajnáltatni, ez természetes.

2013. nov. 21. 02:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha otthon ülsz csak rosszabb lesz magyarán szólva "befordúlsz"!Jobb ha elmész bulizni és kikapcsolódni a haverokkal...arról nem is beszélve,hogy otthon ülve nem fogod megtalálni a nagy szerelmet!Egy buliba könnyen rádtalálhat egy újabb szerelem!Csa most már légy körültekintőbb és ha hallasz rossz dolgokat járj utána tényleg igazak-e a hírek és ha úgy van akkor állj tovább,nehogy sérülj megint!Ritka az ilyen lelkis fiú!Többet érdemelsz annál mint egy ilyen lány miatt kiakadjál!Szívből kívánom,hogy megtaláld azt akit megérdemelsz! :)
2013. nov. 21. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Ilyen 16 éves ribizlit találsz minden bokorban. Nem kell ezért pszichológushoz menj:)

Máskor nézd meg jobban, ki után epekedsz!

2013. nov. 21. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

itt gyik-en annyi rendes-pasi-félét látok, na de emberek, hol bújkáltok az országban, hozzám miért a csúnya, buta, civilizálatlan taplók jönnek? :D pedig ezen tulajdonságok egyikét sem tudhatom magaménak :D

de kérdéseidre válaszolva

1: szerintem nem korai, de vigyázz azért ne kapd a karjaid közé az első szeretettel teli lánykát:D

2: motiváció lehet a szórakozás, a felejtés, ismerkedés :))

3: én is ezt mutatom, és eddig semmi negatív dolog nem ért engem a külvilágtól. látják hogy erős, vidám, boldog lány vagyok, így megkönnyítik az életem:)))

4: felesleges elmenni, többet érsz azzal, ha egy hozzád közel állóval beszélsz;) én is megnéztem régebben hogy mik a depresszió tünetei, és a 9 pontból 6-7 simán kipipálhattam volna, de ez saját döntésed, mint mondtam:szerintem felesleges:)

2013. nov. 22. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!