Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ilyenkor mit tehetnék?

Ilyenkor mit tehetnék?

Figyelt kérdés
Beleőrülök abba, hogy nem vagyok szép és ha a tükörbe nézek undorodom magamtól. Próbáltam mással ellensúlyozni, de a testemen, arcomon nem tudok változtatni. Olyan ez mint egy átok, mindenben meggátol a kinézetem, elviselhetetlen, már belebetegszek abba, hogy ronda vagyok.. :S

2018. aug. 7. 14:49
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy ronda vagy, de örülj annak hogy a fejed beszorult a 2 füled közé, és a lábaid a földig érnek. Milliók cserélnének veled látatlanba. Én is ronda vagyok, de nem zavar. Lehetnék vak, süket, rokkant, szívbeteg vagy egyszű bolond. Jó ez így.
2018. aug. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
93%

#1


Honnan tudod, hogy a kérdezőnek vannak fülei és lábai? Lehet, hogy süket is, meg vak is, vagy egyszerű bolond... de őt ez nem zavarja, csak az, hogy csúnya :DD

2018. aug. 7. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ki szerint vagy ronda?
2018. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Legyél okos
2018. aug. 7. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Akkor írta volna. Annyira szeret nyafogni. 😭 Szerinted meg bírta voln állni?
2018. aug. 7. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
86%

Egyrészt a plasztika szinte bármit megold már manapság. Az csak pénz... pár hónapnyi kuporgatás mindent megér.


Másrészt az önértékelésen is érdemes gondolkodni. Nagyon jó könyvek-cikkek vannak önfejlesztés-önértékelés-önelfogadás témában, ajánlom nézz utánuk! 🙂

2018. aug. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%

A legtöbb ember ronda, csak megtanulják magukat meg egymást elfogadni és szépnek látni.

Akit szeretsz, az szép lesz számodra, akkor is, ha nem tökéletes. Szeresd magadat!

2018. aug. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
A hasonló hasonlót vonzza.
2018. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem vagyok a legszebb a lányok között, de már megtanultam ezzel a tudattal élni, elfogadom magam így, ahogy vagyok. Maximum belsőre változhatnék, de hát az sem olyan egyszerű. Mindig arra gondolok, hogy lehetne rosszabb is.
2018. aug. 7. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 he84 ***** válasza:
Ennyire negatívan nem kéne hozzáállnod, ez csak rosszabbat tesz! Fogadd el magad, igazából a belső, a kisugárzás a legfontosabb! Nehogy azt hidd, hogy minden szép ember (ami nem sok) tökéletes és hogy mindenkinek jók. Ha ilyen negatív vagy, az meglátszik rajtad, megérzik mások és eltaszítod magadtól az embereket. Ezen próbálj változtatni, hogy ez ne így legyen!
2018. aug. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!