Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem tudom mit tehetnék magammal?

Nem tudom mit tehetnék magammal?

Figyelt kérdés

Talán nincs ambícióm semmihez. Minden ahogy esik úgy puffan..

Mindig várok hogy majd lesz valahogy.. Belefásulok dolgokba..

Például

Nem tudtam anno hogy mit tanuljak, aztán szüleim tanacsoltak valamit azt tanultam, de mivel nem kaptam munkát így újfent nem tudtam merre tovább..

Ők hallottak egy lehetőséget amihez kellett a biztonsági őr papír, elvegeztem és abban dolgoztam 3évig. Most h el kellett jönnöm, ismét nem tudom merre tovább.. Sokan mondták a 3év alatt h ne ragadjak le, ennél okosabb vagyok,pláne diplomával.. De volt munkahelyem,ahova minden nap mentem, nem motivált a dolog, nem foglalkoztam vele.. Most újfent nem tudom merre.. mindez látássérültként


2018. máj. 25. 14:39
 1/1 anonim ***** válasza:
Valami csak érdekel így az egész életből. Próbálj meg azzal foglalkozni, akkor is, ha nehéz, akkor is, ha többet kell érte küzdeni.
2018. máj. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!