Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Különc vagyok a való életben,...

Különc vagyok a való életben, más is van így?

Figyelt kérdés
Ez alatt azt értem h szívesebben vagyok néha egyedül. Nem szeretem ha kérdezősködnek munkahelyen társaságban, főleg ha magánéletről kérdezősködik.
2018. aug. 7. 16:29
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ebbe nincs különcsėg. Ez normális.
2018. aug. 7. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Igen, én ráadásul nem csak néha, hanem majdnem mindig szívesebben vagyok egyedül, mint társaságban. Persze, azért a szüleimmel, tesómmal természetesen foglalkozom, de máskor ha tehetem, inkább elvonulok.
2018. aug. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen normális dolog. Introvertált vagy, nem jelent hátrányt, nem különcség.
2018. aug. 7. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
én is introvertált vagyok meg még sokan mások
2018. aug. 7. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen vagyok, utálom a tartalmatlan, fölös fecsegést.
2018. aug. 7. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A különc mivolt sem elvetendő.

Én is különc vagyok, pedig nem tartom magam introvertáltnak.

Nálam a különcség leginkább abban nyilvánul meg, hogy nem szeretem, ha bárkivel is egy kalap alá vonnak, besorolnak stb.

Pont emiatt úgy is alakítottam ki az életemet, hogy több dologgal is foglalkozom, de egyikkel sem azonosulok.

Többféle stílust is alkalmazok, eklektikusan, bár harmóniában.

De nem vagyok zárkózott. Felőlem kérdezősködhet bárki bármit, még válaszolok is, ezen nem akadok ki.

Azon már sokkal inkább, ha birkásítani akarnak, meg akarják mondani a frankót, hogy nekem mi jó, ha kéretlenül kritizálnak vagy véleményt nyilvánítanak rólam, ha elvárják, hogy besoroljak, beigazodjak, betagozódjak bizonyos szükségtelen, de fősodor normatívákba, stb.

2018. okt. 31. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!