Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Tehetségtelen ENFP ember...

Tehetségtelen ENFP ember viheti valamire az életben?

Figyelt kérdés
Ez a művész típus, aki ritkán viszi is valamire, de általában tehetséges valamiben, én viszont egyetalán nem vagyok az semmiben.

2018. jún. 12. 13:49
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
mi az az enfp?
2018. jún. 12. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:
1 személyiségtípus
2018. jún. 12. 13:56
 3/22 anonim ***** válasza:
senki sem születik tehetségnek. gyakorolni kell. akarat kérdése ki mire viszi.
2018. jún. 12. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
Gyakorlás nélkül az is maradsz. Da Vinci sem csak úgy, gyakorlás nélkül festett Mona Lisa-t
2018. jún. 12. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

HA nem ilyen hülye - és minden alapot nélkülözö - besorolásokat akarnál magadra húzni, hanem egyszeüen elkezdenél valamit csinálni, sokkal többre mennél.


Ugyanis az, hoyg szerinted te a "művész típus, aki ritkán viszi is valamire" kategóriába tartozol, okozza azt, hogy nem leszel sikeres semmiben, mert nem hiszed, hogy bármire is képes vagy. Olyan, hogy "müvész tipus" nincs, valaki VAGY müvész, VAGY nem az. Viszont aki müvész, az az adott területen tehetséges, szóval ha neked nincs semmiféle müvészi tehetséged, akkor nem is lehetsz müvész.

Okosabb, ha elkezdesz tanulni, megkeresni, miben vagy jó - és sokkal több esélyed van valami földönjáró dolog esetében, és akkor LEHET belöled sikeres ember.

2018. jún. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
5 sajnos nem vagyok tehetséges semmiben, kb mindent próbáltam már
2018. jún. 12. 14:14
 7/22 anonim ***** válasza:
95%
Ha volt időd mindent kipróbálni, az azt jelenti, hogy semmivel sem töltöttél annyi időt, hogy bármire is vidd az adott dologban.
2018. jún. 12. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Mi az a minden amit kiprobaltal?
2018. jún. 12. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

8 rengeteg helyet ismerősi segítséggel.

Szinte minden területen kirpóbáltam magam, kivéve, aminek már a neve is taszított.

2018. jún. 12. 15:13
 10/22 anonim ***** válasza:
milyen "helyet"?
2018. jún. 12. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!