Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szociopata vagyok?

Szociopata vagyok?

Figyelt kérdés

gyerekként nem éreztem semmit az osztálytársaim iránt. nevettünk meg minden de általán minden úgy volt ahogy én akartam ahogy nekem volt jó. ha sir valaki vagy csaladtag vagy barát akárki ... mindig azt láttam h mindenki körbe ugrája. vigasztalják. én csak néztem. nem tudtam h most mit kell csinálni. és most se tudom . követ voltam gyerekként. én most is viszonylag az vagyok . a gúny elől mégjobban az évesbe menekültem. apa gúnyol. de olyan kedvesen nem veszi eszre h nekem ez fáj. neha megütögeti a fenekem vagy a combom nem perverz nincs ilyen soha nem is volt én nem olyan a szándék de én úgy értem h meg is . e mellet szerintem irigy mindig.mindenkit elmond mindennek . de engem szeret tudom . de nem jövünk ki . altalaba elég agresszív vagyok . mikor megmondhatnám annak az illetőnek a véleményem visszaszolhatnák sose teszem . tartok attól h megbántanám. aztán magamban azt gondolom h legyek önző h nekem is lehet . szeretek egyedül lenni . vannak barátaim de ha nem lennének akkor se lenne semmi baj . csak anyáék mindig zaklatnak h ne üljek ennyit itthon egyedül magamba.

elküldtek keresztanyumnal 1 nap után szóltam h jojenek értem. 2 kislányuk van . én én nagyon nem szeretem a gyerekeket . iszonyatosan irtózom tőlünk . nem tudom h most ez mi nem biztos h szociopata vagyok mert magam értem h ha valami nem jól -eseik és erre a megoldásom a harag . de mások nem érdekelnek. el szoktam gondolkodni azon h ha meghalna valaki csaladtag megsiratnak e . eddig ilyen meg történt


2018. aug. 7. 18:15
 1/3 anonim ***** válasza:

ugynaez van velem, csak durvábban.

én az vagyok, antiszociális pszicho, legalábbis azt mondják.. ez van


20/L

2018. aug. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha az lennél, nem esne rosszul, amikor apukád megjegyzéseket tesz a súlyodra és nem lettek volna étkezési zavaraid sem.

Szerintem csak kamaszodsz és dúlnak benned a hormonok, ezért érzed ezeket. Meg amúgy minden tini pszichopatának képzeli magát, de megnyugodhatsz, majd kinövöd.

Az első válaszoló meg elég későn érő típus lehet, ha még 20 éves korára se nőtt ki ebből.

2018. aug. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem vagy az, maximum magányos és megkeseredett.
2018. aug. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!