Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A barátom személyiségzavaros...

Kis István Balázs kérdése:

A barátom személyiségzavaros (szociopata)?

Figyelt kérdés
Szóval vallásos ember. Amikor összehaverkodtunk az elején tök jószívű volt. Elhitette velem hogy egy jó ember. Majd amikor megbíztam benne akkor egyszerűen kihasznált. Egyszer rám írt és elkezdett nekem Ted Bundyról beszélni. És amikor már engem is kezdett érdekelni a dolog akkor egyszerűen őrültnek nevezett,és hogy olyan leszek mint ő. Majd mindig azt csinálta hogy mosolyszüneteket tartott és elment hónapokra,semmit nem hallottam felőle. Igaz mindig visszajött,beadott nekem egy mesét ,hogy miért tette. Majd folyton bocsánatot kért és engem okolt a történtekért. Amióta letilotam azóta csak 1x keresett fel hogy én mit képzelek arról hogy őt letiltom. Utána abbahagyta. És nem keresett azóta. Szinte tönkretett. Hiába a barátom volt.
2018. jún. 10. 16:04
 1/1 anonim válasza:
Elképzelhető... egy barát nem csinál ilyent, és ez nem mentesìti az alól, h szociopata, ők haszàljàk ki az embert férkőznek a bizalmàba majd szúrják hátba.. nos nekem az öcsém szociopata és okozott elég gondot a családnak.. persze szeretem, és foglalkozom én is vele, de ha nem akarsz frusztrációt magadnak kerüld!
2018. jún. 12. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!